Subway Surfers Android Oyun Bütün Sürümleri

Subway Surfers Android Oyun Bütün SürümleriLisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu170 Mb
ÜreticiSYBO Games
İşletim SistemiAndroid - 4.4 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Hemen indir (170 Mb)
281 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bu makalemizde bugüne kadar yayınlanmış tüm Subway Surfers Android kaçış oyunlarını tek konu altında toplayarak sizlere kolaylık olmasını düşündük. Aşağıdaki sıralama oyunun yayın tarihine göre ayarlanmış olup, oynamak istediğiniz oyunu bir öncekini kaldırarak kurabilirsiniz. Kaldırmadan kuramazmıyım derseniz. Kurabilirsiniz tabi ama son sürüm hangisi ise o kalır. Subway surfers serisinin tamamını arşivinizde bulundurmak isterseniz aşağıdan hepsini indirebilirsiniz.

Akıllı Telefonların vazgeçilmez kaçış oyunu olan ve Android aleminin en popüler kovalamaca oyunu olan Subway Surfers kendi oyun stili olarak ülkelerin şehirlerini gezerek oynayanlara değişik süprizler yapmaktadır. Şu ana kadar pek çok ülkenin değişik şehirleri için hazırladığı oyunları piyasaya sürerek bu konudaki istikrarını oyunu sevenlere göstermiştir. Oyunun yapımcısı Kiloo her versiyonunda olduğu gibi bu versiyonunda çok iddialı görünüyor.

Mobil kullanıcılar da bağımlılık yapacak derecede sürükleyici olan bu muhteşem kovalamaca oyunu, Android dünyasında kendini artık kabul ettirmiş durumdadır.
Cep telefonlarının olmaz ise olmazların olan bu güzel oyun seyahat ederken, birini beklerken veya boş vakitlerinizde size zamanın nasıl geçtiğini unutturacak kadar güzel bir oyundur.

Afacan bir çocuk, tren istasyonunda yaptığı haylazlıklar la istasyon bekçisini kızdırıyor ve bekçinin peşine düşmesi oyun başlıyor. Oyundaki gayeniz Jake’in, sinirli istasyon bekçisi ve köpeğinden kaçmasına yardımcı olmaktır. Daha önceki şehirlerde olduğu gibi vagonların arasından ve üzerinden geçerken önünüze çıkan altınları toplamaya çalışıyorsunuz. Toplayabildiğiniz bu altınlarla ekstra güçler ve yeni karakterler satın alıp oyunu daha da eğlenceli bir hale getirebiliyorsunuz.

Subway Surfers Oyun Özellikleri:

– Çok renkli ve canlı yüksek çözünürlükte (HD) grafikler.
– Kız ve Erkekler için karakter değişikliği yapabilme özellikleri.
– Sosyal medya da paylaşım desteği.
– Değişik türde Kaykay özellikleri

Subway Surfers New York Android Sürümü İndir

Android dünyasının en popüler kovalamaca oyunu olan Subway Surfers ülkelerdeki şehirleri gezmeye devam ediyor. Yeni Son çıkan Subway Surfers New York Android oyunu bu seferde Amerika’nın en büyük şehirlerinden biri olan New York’ta.

Subway-Surfers-New-York.apk

Subway Surfers Seoul (Seul) Android Sürümü İndir

 

Android dünyasının en popüler kovalamaca oyunu olan Subway Surfers ülkelerdeki şehirleri gezmeye devam ediyor. Subway Surfers Seoul Android oyunu bu seferde Güney Kore’nin başkenti Seul’de.

Subway-Surfers-Seoul.apk

Subway Surfers Mumbai Android Sürümü İndir

Android dünyasının en popüler kovalamaca oyunu olan Subway Surfers ülkelerdeki şehirleri gezmeye devam ediyor. Subway Surfers Mumbai Android oyunu bu seferde Mumbai’de…

Subway-Surf-Mumbai.apk

Subway Surfers London Android Sürümü İndir

Android dünyasının en popüler kovalamaca oyunu olan Subway Surfers ülkelerdeki şehirleri gezmeye devam ediyor. Subway Surfers London Android oyunu bu seferde İngiltere’nin Başkenti Londra şehrinde.

 

Subway-Surfers-London.apk

Subway Surfers New Orleans Android Sürümü İndir

Android dünyasının en popüler kovalamaca oyunu olan Subway Surfers ülkelerdeki şehirleri gezmeye devam ediyor. Subway Surfers New Orleans Android oyunu bu seferde Amerika’nın New Orleans şehrinde.

Subway-Surfers-New-Orleans.apk

Subway Surfers Moscow Android Sürümü İndir

Android dünyasının en popüler kovalamaca oyunu olan Subway Surfers ülkelerdeki şehirleri gezmeye devam ediyor. Subway Surfers Moscow Android oyunu bu seferde Rusya’nın başkenti Moskova şehrinde.

Subway-Surfers-Moscow.apk

Subway Surfers Beijing Android Sürümü İndir

Android dünyasının en popüler kovalamaca oyunu olan Subway Surfers ülkelerdeki şehirleri gezmeye devam ediyor. Subway Surfers Beijing Android oyunu bu seferde Çin’in başkenti Pekin şehrinde.

Subway-Surfers-Beijing.apk

Subway Surfers Paris Android Sürümü İndir

Android dünyasının en popüler kovalamaca oyunu olan Subway Surfers ülkelerdeki şehirleri gezmeye devam ediyor. Subway Surfers Paris Android oyunu bu seferde Fransa’nın başkenti Paris şehrinde.

Subway-Surfers-Paris.apk

Subway Surfers Miami Android Sürümü İndir

Android dünyasının en popüler kovalamaca oyunu olan Subway Surfers ülkelerdeki şehirleri gezmeye devam ediyor. Subway Surfers Miami Android oyunu bu seferde Miami şehrinde.

Subway-Surfers-Miami.apk
Subway Surfers Oyunun eski ve yeni bütün sürümlerini Apk Oyun İndirme sitesinden indirebilirsiniz.
281 kez indirildi

Subway Surfers Android Oyun Bütün Sürümleri Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. mahsum mahsun dedi ki:

    son surum neden acipmiyor

  2. Engin dedi ki:

    Sürekli yeni çıkan Son Sürüme BURADAN bakabilirsiniz.