Cep Telefonuna Seçme Yerli En iyi Zil Sesleri İndir

cep telefonuna zil sesleri indir

 

Cep Telefonuna Seçme Yerli En iyi Zil Sesleri İndir

Cep Telefonuna Seçme Yerli En iyi Zil Sesleri İndir; Cep telefonunuzun standart telefon zil gibi seslerinden canınız mı sıkıldı? Yeni nesil telefon zil seslerini elimizden geldiğince tek çatı altında toplamaya çalışıyoruz. Yayınladığımız konulardan anlaşılacağı gibi her konumuzda ondan fazla hatta otuz adet zil sesi olan konularımız mevcuttur.

Bu konumuzda da sizlere yerli zil seslerinden seçme yaparak sunacağımız yirmiye yakın zil sesini bulabilirsiniz. Aşağıda dinleme medyasından önce dinleyip sonra beğendiğinizi indirebilirsiniz. Konumuzun içinde olan zil sesleri, oyun havası, mehter marşı, Karadeniz havaları, en sevilen dizilerin müzikleri, onuncu yıl marşı, İzmir marşı gibi onlarca zil seslerini dinleyip beklemeden indirebilirsiniz.

Dileriz bu sesleri hep güzel haberler almak için duyarsınız!!!

NOT: Cep Telefonuna Mp3 Zil Sesleri Dinle ve İndir olduğu gibi Cep Telefonuna Yerli Karma Zil Sesleri İndir konu başlığı ile açtığım konudaki seslere de ne isim vereceğimi bilemedim.:) Sonuçta dinleme medyasından dinleyerek beğendiğinizi indirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

688 kez okundu