Android Canavar Oyunu Monster Legends

Android Canavar Oyunu Monster LegendsLisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu90 Mb
ÜreticiSocialpoint
İşletim SistemiAndroid - 4.4 ve üzeri
Eklenme Tarihi9 yıl önce
Hemen indir (90 Mb)
120 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Canavarlar Arenasına Hoş Geldiniz

Android işletim sistemine sahip telefonlarda google play bölümündeki oyunlar muhakkak dikkatinizi çekmiştir. Her geçen yeni bir oyunun geliştirilip kullanıcılarına sunulduğu ortamda bu oyunları takip etmek adeta imkânsız hale gelebiliyor. Android oyun olarak kullanıcıların daha çok keyifli zaman geçirmeleri için yeni bir oyun olan Monster Legends’ı geliştirmişlerdir.

Son zamanlarda popülerliği artan bu oyun Android işletim sistemine sahip cihazların google play üzerinden ücretsiz olarak yükleyerek sahip olabilmektedirler. Oyunun genel özelliklerinden kısaca bahsedecek olursak; oyunun ana karakterlerini canavarlar oluşturmaktadır. Birbirinden farklı özellikteki ve birbirinden farklı yetenekteki bu canavarlardan kendi takımınızı kurup eğlenceli bir o kadar çılgın bir maceraya atılıyorsunuz.

Her oyunda olduğu gibi oyuna başlarken zorluk derecesi çok düşük olan sizleri kasmayan bölümlerden başlamakta. Fakat oyunu oynadıkça canavarlarınızı geliştirebilir ve yeni oyun bölümlerini açabilir ve kolaydan zor olan bölümlere sırayla geçebilirsiniz. Oyunun ilk başlarında zorluk derecesi düşük olduğu için sizlere çok kolay bir oyun olarak gözükebilir. Ancak biraz sabredip yeni bölümleri bekledikten sonra yani yeni bölümleri açtıktan sonra oyun eğlenceli bir dünyaya dönüşebilir. Oyunun özelliği bakımından canavarlarınıza bir nevi eğitmenlik yapıyorsunuz.

Canavarlarınızı besleyerek bir taraftan güçlenmelerini sağlıyorsunuz, diğer taraftan da tecrübe puanları kazanıyorsunuz. Yetiştirmiş olduğunuz canavarları farklı arenalarda diğer canavarlarla savaştırıyorsunuz. Bu arenalarda yapmış olduğunuz savaşlar sonucunda ekstra tecrübe puanları kazanabilirsiniz. Oyunu oynadıkça yeni güçlerinizin ve yeni yeteneklerinizin kilitlerini açabilir ve açmış olduğunuz zorlu etaplarda bu yeni güçlerinizi kullanarak yüksek seviyede başarılar elde edebilirsiniz. Oyunda 100’den fazla canavar türüne yer verilmiştir. Bunun yanında 3’e 3 yapılan karşılıklı arenalar, düşmanlarınızın kaynaklarını çalabilme, macera ve arena modu, hazineler ve arkadaşlarınıza yardım edebilme modu bulunmaktadır.

Korkunç ve savaşçı olan canavarlarınızı çiftleştirebilir ve ortaya melez bir canavar ortaya çıkarabilirsiniz. Oyunda rakiplerinizi kendiniz seçebilirsiniz. Oyunda başarılı olabilmek için ise skor tabelasının en üstünde yer almalısınız. Sizin oyunda ilerlemenizi gösteren macera haritasında hazineleri açabilir ve bilinmeyen dünyalarda, bilinmeyen canavarlarla karşılaşabilirsiniz. Canavarlarının seviyesini arttırmak için ekstra ve özel olan deneyimler kazanmalısınız.

Oyun özelliği bakımından her ne kadar saldırı ve canavarların savaşı olarak kurgulanmışsa da kendinizi saldırılara karşı da ayrıca korumanız gerekiyor. Ayrıca oyun kullanıcılarına özel olarak her hafta keşfedilmek üzere yeni yaratıklar sunmakta. Android cihazınızda apk oyun indir olarak da indirebilme imkânınız bulunmaktadır. Dilerseniz cep telefonunuzda dilerseniz tabletlerinizde rahatlıkla oynayabileceğiniz bir oyun özelliğindedir.

Android işletim sisteminin geniş oyun mağazasından ya da normal internet üzerinden aramalarınızda Android oyun indir özelliğinden yararlanarak bu oyunu indirebilir ve eğlenceli bir o kadar zevk alacağınız oyuna sahip olabilirsiniz. Bizler her zaman olduğu gibi oyun dünyasındaki gelişmeleri takip ederek sizler için en uygun olan ve oyun oynarken güzel vakitler geçirebileceğiniz oyunları beğeninize sunacağız.

120 kez indirildi