Walking War Robots Android Robot Savaş Oyunu

Walking War Robots Android Robot Savaş OyunuLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu65 Mb
ÜreticiPIXONIC
İşletim SistemiAndroid - 5.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Hemen indir (65 Mb)
92 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Oynayan kişide bağımlılık yaratan Walking War Robots, android uygulamalarda yer alan aksiyon türünde başarılı bir oyun. Walking War Robots türündeki diğer oyunlar arasında Türkçe olması ile dikkat çekiyor. Oyunda bazı çeviri sorunları yaşansa sa bu durum oynayanları çok da rahatsız etmiyor. Kaliteli bir aksiyon oyunu arıyorsanız, Walking War Robots tam size göre…

Oyun Nasıl Oynanır?

Walking War Robots, oyunu yüklendikten sonra ilk olarak karşımıza oyunda gerekli bilgiler ve bize ait olan hangar çıkıyor. Bu hangar içinde oyun ile ilgili silah yükseltme, robot yükseltme, yeni robot oluşturma, yeni silah alma gibi özellikleri gerçekleştiriyoruz.

Oyunun bu kısmını kısa tutmak isteyenler için yapmanız gereken sağ üst kısımda bulunan “SAVAŞA” isimli bölümden direk aksiyonun içine dalabilirsiniz. Bu bölümde 6’şarlı takımlar oluşturarak bir anda savaşın içine dalabilirsiniz.

Oyunda dikkat etmeniz gereken 2 kural yer alıyor. Bunlar oyunda yer alan bütün fenerleri ele geçirmek ya da düşmanlarınızın tamamını yok etmek. Burada seçim tamamen size bırakılıyor. Android uygulamasında yer alan oyunlardan hoşlananlar için Walking War Robots oldukça başarılı bir oyun denebilir. Biz bu oyunu oldukça iyi bulduk. Bakalım siz beğenecek misiniz?

 

92 kez indirildi