Turkcell Dijital Operatör Android Uygulaması

Turkcell Dijital Operatör Android UygulamasıLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu100 Mb
ÜreticiTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
İşletim SistemiAndroid - 5.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 yıl önce
Hemen indir (100 Mb)
174 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Orijinal Turkcell Dijital Operatör: Mobil İşlem & Alışveriş Android Uygulaması

Türkiye’nin 1 numarası GSM operatörü olan TURKCELL Android kullanan müşterilerine kolaylık olsun diye yaptığı uygulama ile; hatlarınızın kontrolü, “Turkcell Dijital Operatör Android” uygulamasıyla artık daha kolay!

Turkcell Dijital Operatör’ün tasarımı ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde hatlarınızı cebinizden yönetmek çok kolay! Üstelik artık Turkcell veya diğer operatör kullanıcısı olmanız fark etmiyor. Superonline hesabınızın takibini de Turkcell Hesabım APK indirip hemen yapabilirsiniz.

Hesabım uygulaması ile size ait tüm Turkcell hatlarınızın kalan kullanımlarını takip edebilir, güncel ve geçmiş fatura detaylarınızı görebilir ve fatura ödemelerinizi birkaç adımda gerçekleştirebilirsiniz. TL yükleme yapabilir, tarife ve paketlerimize göz atarak dilediğiniz anda satın alabilirsiniz. Aynı zamanda Ayarlarım alanından hat ayarlarınıza ulaşabilir, 4.5G internet hizmeti, yurt dışında kullanım, rehber işlemleri ve kullandığınız servislerle ilgili ayarları belirleyebilirsiniz.

Superonline kullanıcısı iseniz Hesap ekle özelliğini kullanarak Superonline ürünlerinize dair kullanımlarınızı takip edebilir, faturanızı görüntüleyebilir ve fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Diğer operatör kullanıcısı olarak Superonline hesabınızı görüntülemek istiyorsanız Turkcell Hesabım uygulamasına kayıt olduktan sonra e-posta adresiniz/GSM numaranız ve belirlediğiniz şifre ile giriş yapabilirsiniz.

Dijital Operatör Uygulaması Nedir?

Dijital Operatör Uygulaması’yla kalan tutarınızı ve paketinizi görüntüleyebilir, faturanızı inceleyip ödeyebilir, size özel cihaz, uygulama ve paket tekliflerini inceleyip satın alabilir, sabit internet ve hatlarınızı ekleyip yönetebilirsiniz. Türkiye’nin ilk elektronik pazaryeri Turkcell Pasaj’da hızlı teslimat ve esnek ödeme avantajlarından faydalanabilir, Turkcell güvencesi ile alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik tüm taleplerinizi iletip kolayca takip edebilirsiniz. İhtiyacınız olduğu anda yapay zekalı Asistan’dan destek alabilir ve çağrı merkezini aramanıza gerek kalmadan birçok işleminizi kolayca yapabilirsiniz.

Tüm Paket İşlemleriniz Tek Alanda, Size özel ve uygulamaya özel teklifler Paketler ekranında ve Turkcell Pasaj, Teknoloji alışverişinin yeni adresi Turkcell Pasaj Dijital Operatör’de!

Dijital Operatör Uygulaması’ndan; elektronik ürün alışverişi, fatura ödeme, TL/paket yükleme gibi birçok işlemi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Size özel kutlama, hatırlatma ve tekliflerimiz de Uygulama’da sizleri bekliyor. Dijital Operatör’den Turkcell ve Turkcell Pasaj arasında kolayca geçiş yapabilir, alışveriş yapmanın ayrıcalığını Turkcell Pasaj ile yaşayabilir, birçok işlemi giriş yapmadan da gerçekleştirebilirsiniz.
Uygulama, Turkcell veya Turkcell Pasaj ekranlarına kolayca ulaşılabilecek karşılama ekranı ile açılmaktadır.
174 kez indirildi