TRT Ege ile Gaga Android

TRT Ege ile Gaga AndroidLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu55 Mb
ÜreticiTürkiye Radyo ve Televizyon Kurumu
İşletim SistemiAndroid - 4.2 ve üzeri
Eklenme Tarihi7 sene önce
Hemen indir (55 Mb)
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

TRT Çocuk Ege ile Gaga sevilen kahramanları, doğa dedektifleri işbaşında. Evde bazı eşyalar kayıp ve bahçede de tuhaf bir karmaşa var. Farklı yerlere dağılmış olan nesneleri topla, gizemleri ortaya çıkar ve sürpriz hikâyeyi tamamla! Gizemleri çözmek kolay değil elbette. Bahçede karışık duran nesnelere iyi bak ve aranan nesneleri bulmaya çalış. Her bölümün sonunda sürpriz oyunlar seni bekliyor. Büyük sürpriz ise en sonda. Haydi, işbaşına!

KAZANIMLAR
– Görsel Dikkat
– Görsel Tarama
– Nesne Tanıma
– Eşleştirme
– El-göz koordinasyonu
– Parça bütün ilişkisi
– İlişki kurma

7 YAŞ VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN EGE İLE GAGA
Nesneleri bul, gizemleri çöz, hikâyeyi tamamla. Bölüm sonlarındaki oyunların keyfini çıkar. Ege ile Gaga’yla görsel algı ve dikkat becerini geliştir. Kolay oynanabilir ve çocuklara uygun tasarlanmış ekranlar.
Reklamsız, güvenli, eğlenceli ve eğitici içerik.

AİLELER İÇİN EGE İLE GAGA
TRT Çocuk tarafından geliştirilen “Ege ile Gaga Android”, çocukların görsel dikkat ve algı becerilerini geliştirmek için tasarlandı. Çocuk psikologları ve öğretmenler ile birlikte geliştirildi. Çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Bu sebeple çocuğunuzla birlikte oynamanız tavsiye edilir. Bu şekilde çocuğunuzun Ege ile Gaga’dan daha fazla faydalanmasını ve çocuğunuzun daha fazla eğlenmesini sağlamış olacaksınız.

24 kez indirildi