Android Çoklu Resim Çekme Programı

Android Çoklu Resim Çekme ProgramıLisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu8 Mb
ÜreticiWombatica Software
İşletim SistemiAndroid - 6.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 yıl önce
Hemen indir (8 Mb)
501 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android Peşpeşe Resim Çekme Programı – Retrocam Booth

Bir tıkla peş peşe resimler çekmek ister misiniz?

Bu yeni ve harika Android çoklu resim çekme uygulaması ile harika anlarınızı ölümsüzleştirebileceksiniz. Retrocam Booth Android ile eğlenceli vakit geçirmek ve dostlarınız ile bir tıklamada bol bol selfie tarzında resimler çekerek sosyal ağlarda anında paylaşabileceksiniz. Retrocam android içinde bulunan birbirinden güzel efektler ve çerçeveler ile profesyonel fotoğrafçıları kıskandıracaksınız. Klasik fotoğrafların yanı sıra siyah beyaz, eskitme veya daha egzotik görüntüleri seçerek resim çekebileceksiniz.

Android Çoklu Resim çekme uygulamasında ayrıca, telefonunuzun ister ön kamerasını isterseniz arka kamerasını kullanarak çekimler yapabilirsiniz. Retrocam Booth apk indir uygulamasını incelediğim kadarı ile isteğe bağlı olmak üzere 4 adet ve 9 adetli kare çekim yapabiliyorsunuz. Bunun yanında 3 adet ve 6 adet adette olmak üzere dikey resim çekme işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bu güzel resim çekme uygulamasında, çekmeden önce ayar yapabilediğiniz için herşey sizin yaratıcı gücünüze kalmış. Bu resim çekme android uygulaması ayrıca peşpeşe çektiğiniz resimleri anında yanyana birleştirerek ortaya çok güzel yapıtlar çıkarabilmektedir.

Çekim yapmadan önce çekim zamanını saniye olarak siz belirleyebilir veya uygulamanın kendi zoom özelliğini kullanabilirsiniz. Bundan sonra ise size çektiğiniz resimleri sevdikleriniz ile paylaşmak kalıyor.

Retrocam Booth Özellikler:

– Retrocam pro etkileri
– Klasik fotoğraf standında ızgaralar
– Çekim aralığı zamanlayıcısını ayarlayabilme
– Değiştirilebilir çerçeveler
– Donanıma bağlı Sürekli otomatik netleme veya kademe için odak
– İlginç efektler
– Zoom yapabilme
– Flaş kullanabilme
– Anında paylaşım yapabilme
– Hızlı döndürme

 

501 kez indirildi

Android Çoklu Resim Çekme Programı Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. merve dedi ki:

    bu ne beeeee