Subway Surfers Son Sürüm İndir

Subway Surfers Son Sürüm İndirLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu160 Mb
ÜreticiSYBO Games
İşletim SistemiAndroid - 5.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir (160 Mb)
286 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...

Subway Surfers Son Sürüm İndir

Akıllı Telefonların vazgeçilmez kaçış oyunu olan ve Android aleminin en popüler kovalamaca oyunu olan Subway Surfers kendi oyun stili olarak ülkelerin şehirlerini gezerek oynayanlara değişik süprizler yapmaktadır. Şu ana kadar pek çok ülkenin değişik şehirleri için hazırladığı oyunları piyasaya sürerek bu konudaki istaikrarını oyunu sevenlere göstermiştir. Oyunun yapımcısı Kiloo her versiyonunda olduğu gibi bu versiyonunda çok iddialı görünüyor.

Mobil kullanıcılar da bağımlılık yapacak derecede sürükleyici olan bu muhteşem kovalamaca oyunu, Android dünyasında kendini artık kabul ettirmiş durumdadır.
Cep telefonlarının olmaz ise olmazların olan bu güzel oyun seyahat ederken, birini beklerken veya boş vakitlerinizde size zamanın nasıl geçtiğini unutturacak kadar güzel bir oyundur.

Eğer bundan önceki diğer şehirleri görmek ve indirip oynamak isterseniz diğer makalemizde bütün Subway Surfers sürümlerini bulabilirsiniz.

Afacan bir çocuk, tren istasyonunda yaptığı haylazlıklar la istasyon bekçisini kızdırıyor ve bekçinin peşine düşmesi oyun başlıyor. Oyundaki gayeniz Jake’in, sinirli istasyon bekçisi ve köpeğinden kaçmasına yardımcı olmaktır. Daha önceki şehirlerde olduğu gibi vagonların arasından ve üzerinden geçerken önünüze çıkan altınları toplamaya çalışıyorsunuz. Toplayabildiğiniz bu altınlarla ekstra güçler ve yeni karakterler satın alıp oyunu daha da eğlenceli bir hale getirebiliyorsunuz.

Subway Surfers Oyun Özellikleri:

– Çok renkli ve canlı yüksek çözünürlükte (HD) grafikler.
– Kız ve Erkekler için karakter değişikliği yapabilme özellikleri.
– Sosyal medya da paylaşım desteği.
– Değişik türde Kaykay özellikleri

Subway Surfers, Kiloo ve SYBO Games tarafından geliştirilen sonsuz bir koşu oyunudur. Oyuncu, grafiti püskürtürken yakalandıktan sonra onu kovalayan polislerden kaçarken metronun çatıları ve rayları boyunca koşması gereken genç bir grafiti sanatçısı rolünü üstlenir. Oyuncu ayrıca madeni para ve güçlendirmeler toplamalı, ayrıca trenler ve diğer nesneler gibi engellerden kaçınmalıdır. Oyun ayrıca oyuncuların en yüksek puan için birbirleriyle rekabet etmelerini sağlayan çevrimiçi bir liderlik tablosuna sahiptir.

286 kez indirildi

Subway Surfers Son Sürüm İndir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Sullanaatsa dedi ki:

    teşekkürler. emeğinize sağlık.