İBB CepTrafik Android

İBB CepTrafik AndroidLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu140 Mb
Üreticiİstanbul Büyükşehir Belediyesi
İşletim SistemiAndroid - 6.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi1 sene önce
Hemen indir (140 Mb)
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Türkiye’nin en büyük ve en güzel şehri olan İstanbul’daki canlı trafik yoğunluğunun durumunu gösteren bir Android programdır. Android İBB CepTrafik programı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ücretsiz bir hizmetidir. İstediğiniz her an ve her vakit anlık trafik durum bilgisine canlı olarak ulaşabilmenizi sağlamaktadır. İBB CepTrafik apk uygulaması, anlık olarak trafik durumu bilgisini trafik kameraları ve yoğunluk haritası ile almanızı sağlayan bir programdır. Söz konusu program ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait trafik sensörlerinden alınan hız bilgilerine, trafik kamera görüntülerine ve de Trafik Kontrol Merkezi tarafından yayınlanan trafiğe ilişkin duyurulara ulaşabilirsiniz.

İBB CepTrafik Android uygulamasını indirdiğiniz zaman, kullanıcıların internet trafiğini en aza indirmek gayesi ile canlı trafik kamera görüntüleri, dakikada bir değişen ve peş peşe oynatılan üç resim halinde sizlere verilmektedir.

Anlık Trafik sensörlerini ve kameraların yerlerinin hepsini görebilmek için haritayı büyütmeniz gerekmektedir[url=http://www.cepapkindir.com].

Tabi bu güzel uygulamayı kullanabilmek için internet bağlantısına sahip olmanız gerekmektedir.

İBBCepTrafik ile anlık trafik bilgisine, her zaman ve her yerden ulaşın!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bir hizmeti olan İBBCepTrafik uygulaması ile, anlık trafik durum bilgisine, dilediğiniz an cep telefonunuz ile ulaşabilirsiniz. İBBCepTrafik, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin geliştirdiği anlık trafik durumu bilgisini trafik kameraları ve yoğunluk haritası ile almanızı sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait trafik sensörlerinden alınan hız bilgilerine, trafik kamera görüntülerine ve Ulaşım Yönetim Merkezi tarafından yayınlanan trafiğe ilişkin duyurulara ulaşabilirsiniz.
Uygulama üzerinden trafik ile alakalı bildirimlerde bulunabilir, görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca uygulama ile alakalı her türlü sorun için uym@ibb.gov.tr üzerinden de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İBBCepTrafik uygulamasında kullanıcıların internet trafiğini minimize etme amacıyla trafik kamera görüntüleri, her dakikada bir değişen ve ard arda oynatılan 3 resim halinde sunulmaktadır. Sık kullandığınız kameraları, otoparkları favori listenize ekleyebilirsiniz.

Trafik sensörlerini, daha fazla kamerayı, sinyalize kavşakları, elektrikli şarj istasyonlarını, İsbike veya otopark alanlarını görebilmek için haritayı yakınlaştırmanız gerekmektedir.

Uygulamayı wireless ve mobil operatörler üzerinden kullanabilirsiniz. Uygulamanın operatörler üzerinden kullanımı esnasında oluşacak data trafiği sahip olduğunuz internet paketinizden düşebilir veya internet paketiniz yoksa operatörleriniz tarafından ücretlendirilebilir. Güncel sürümü kullandığınızdan emin olunuz.

15 kez indirildi