VideoShow Video Editor Maker

VideoShow Video Editor MakerLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu62 Mb
ÜreticiVideoShow EnjoyMobi Video Editor & Video Maker Inc
İşletim SistemiAndroid - 5.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 yıl önce
Hemen indir (62 Mb)
40 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Kolay Android Video Düzenleyici Video düzenleyicisi, yapma

Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile tüm hayatımız teknoloji ve internet içinde geçmektedir. Hem internetten bir sürü bilgi edinebilir hem de indirilen oyunlar veya programlar ile vaktimizi geçirebilmekteyiz. Android uygulama olan programlardan videoshow da bunlardan biridir.

Neredeyse herkesin fotoğraf çekmeyi ve çektirmeyi sevdiği düşünülürse bu program da tam fotoğrafları sevenler için. Herhangi bir Android program içerisinde olan Video düzenleyicisi, yapma en iyi fotoğraf düzenleyicileri arasındadır. Çekilen bir resmi telefondaki müzikler ile harmanlanıp üzerine metin veya simge eklenebilir, çeşitli slaytlar hazırlanabilmektedir.

Programın avantajlarını saymak gerekirse fotoğraflara müzik eklemek, fotoğraflara efekt- şekil- geçişler eklemek, Facebook- Twitter- e mail veya Youtube üzerinden videolara paylaşmak, hazırlanan videolara kolayca ulaşabilme ve fotoğrafları- mp4 videolarını ve daha birçok şeyi Android indir uygulaması ile düzenleyebilmek şeklinde sayılmaktadır.

“Cep telefonuna indir” ile hayal ettiğiniz, istediğiniz tüm formatlar da fotoğraflarınızı hazırlamak bu program ile hayal olmaktan çıkmaktadır. Ücretsiz şekilde telefona indirilen bu program ile hayaliniz de olan grafikler ve efektleri bulunan bazen de sıra dışı videolar oluşturulabilmektedir.

40 kez indirildi