Two Dots Oyunu İle Eğlenceye Hazır Olun

Two Dots Oyunu İle Eğlenceye Hazır OlunLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu90 Mb
ÜreticiPlayDots
İşletim SistemiAndroid - 4.4 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Hemen indir (90 Mb)
41 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Two Dots Oyunu İle Eğlenceye Hazır Olun

Playdots tarafından 2013 yılında tasarlanan ve kullanıcılara sunulan Dots oyununun yeni sürümü Two Dots eğlenceli vakit geçirmek isteyenlerin kısa sürede vazgeçilmezi haline gelmiştir. “Apk oyun indir” denilince ilk akla gelen oyunların başında Two Dots gelmektedir. Playstore ve Appstore kullanıcıları bu oyuna ücretsiz olarak sahip olabilmektedir. Dots oyununun devamı olan Two Dots oyunu 50 milyon kişi tarafından indirilmiş ve oynanmaktadır.

Two Dots Oyunu Nasıl Oynanmaktadır?

Eski sürümü olan Dots ile aynı mantık üzerine oynanmaktadır. En az iki veya üç yuvarlağı seçerek patlatılmalıdır. Eğer kapalı bir kare seçerseniz o renkteki bütün kareler patlamaktadır. Oyunun temel amacı az sayıda hamle yaparak çok kutu patlatmaktır. Ancak bu şekilde puan toplayarak bölümleri geçebilir ve ilerleyebilirsiniz. Candy Crush oyununa mantık olarak benzese de birçok fark vardır. Grafikleri daha tatlı ve daha az göz yoracak şekilde tasarlanmıştır.

Oyunun en dikkat çeken özelliği ise arka plandaki müziklerdir. Oyun oldukça sade bir tasarıma ve renklere sahiptir. Dilerseniz oyuna Facebook ile bağlanıp arkadaşlarınızla oynayabilir ve onların hangi bölümde kaç puan olduklarını görebilirsiniz. Oyun birçok bölümden oluşmaktadır ve bu bölümlerin 210 tanesi ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Oynarken 5 tane can verilmektedir ve her can kaybettiğinizde yenisini kazanmak için 20 dakika beklemeniz gerekmektedir.

Dilerseniz beklemeden 1 dolar karşılığında canlarınızı tazeleyebilirsiniz. Oyunu oynarken daha ilk bölümlerde hırslanıp arka plan müziğiyle geri rahatlayabilirsiniz. Oynayanları kendine bağımlı yapan oyun kullanıcılarını müzikleriyle yatıştırırken diğer yandan insanlar üzerindeki stresi almaktadır.

41 kez indirildi