Screenshot Ekran Görüntüsü Alma Programı

Screenshot Ekran Görüntüsü Alma ProgramıLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu15 Mb
Üreticilovekara
İşletim SistemiAndroid - 5.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Hemen indir (15 Mb)
61 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

“Screenshot” yani “Ekran Görüntüsü Alma” Android yüklü cep telefonlarında bazılarımızın çok sık kullandığı harika bir kullanım kolaylığı sağlayan özelliktir. Artık son çıkan cep telefonlarında bu iş için kısayol koymaları ile birlikte bazı telefonlarda ve replika telefonlarda bu özellik yoktur. Cep telefonundan ekran görüntüsü almak isteyen arkadaşlar aşağıdaki ister Google Play linkinden isterse son sürüm olan bizim sitemizdeki linkinden indirip APK dosyasını cep telefonlarında kurabilirler.

Screenshot Android programı size ekran görüntüleri almanız için kolay bir yol sağlayacaktır. Aşağıdaki resimler bu program ile alınmıştır ve siteye eklenmiştir.
Kullanımda yanlış bilinen veya küçük ipuçlarını kaçırdığımız zaman olmadığından hemen kaldırdığımız programlar oluyor. Bu uygulamada da böyle ufak ayrıntılar gizli.

Kullanım için yapmanız gerekenler:

1- Aşağıdaki birinci resimde görüldüğü gibi karşınıza gelen menüde yeşil renkte olan Start Capture basın. Bastığınız zaman resimdeki gibi rengi kırmızı olacak ve Stop Capture yazacaktır.
2- Sonra o ekranı kapatıp istediğiniz bir uygulama, oyun veya sosyal ağdaki bir yazı, resim, görüntü kısaca ekranda ne almak istiyorsanız oraya geldiğiniz zaman, işte burası biraz ince noktası “cep telefonunuzun güç düğmesine ve telefonunuzun ses kısma düğmesine aynı anda resim çekene kadar (2 sn kadar) basılı tutun.”
3- Eğer birine önce basarsanız karşınıza aşağıdaki resimdeki gibi hangisine önce bastı iseniz o geliyor.
4- Ekran görüntüsü almayı yani tuşlara aynı anda bastı iseniz resimdeki gibi karşınıza kaydetme ekranı gelecektir.
5- Kaydettiğiniz resimleri telefonunuzun galerisinden bakabilir veya sosyal ağlarda paylaşabilir, arkadaşlarınıza e-posta ile ulaştırabilirsiniz.

 

 

61 kez indirildi