Telefona Pou Android İndir

Telefona Pou Android İndirLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu23 Mb
ÜreticiZakeh Ltd
İşletim SistemiAndroid - 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Hemen indir (23 Mb)
53 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bu aralar çok kişide gördüğüm ve oldukça meşhur olan yaptığım araştırma ile de milyonlarca kişi tarafından oynanan bu Android oyunu besleme, temizlik yapma, büyütme, oynatma gibi çeşitli sorumluluklar vererek oynayanları kendine bağlayan oldukça güzel bir APK oyundur. Türkçe karşılığı “bit” olan Pou kelimesi ismi kötü olsa da kendisi oldukça sevimli. “Android Pou” oyununda çocuğunuz gibi ilgi göstermeniz gereken ve gösterdiğiniz ilgi ve alaka karşısında da nasıl büyüdüğünü göreceğiniz güzel bir Android oyundur.

Oyunda baktığınız Pou’ya çeşitli materyaller alarak onu sevindirebiliyor, acıktığında doyuruyor, uyku saatinde uyutuyor, banyo saatinde de banyo yaptırıyorsunuz. Kısaca bir çocuğa yapılması gerekenler ne ise sevimli küçük kahramanımıza da bunu yapıyorsunuz. Şunu da belirtelim verdiğiniz yiyecekleri seçiyor. Her verdiğinizi yememektedir.

Oyunda küçük kahramanımıza yukarıda yazdığımız besleme ve temizleme vakitlerine uyarsanız altın kazanıyorsunuz. Kazandığınız bu altınlar ile daha kaliteli yiyecek, içecek, kıyafet gibi ürünler alarak daha hızlı büyümesine yardımcı olabiliyorsunuz.

 

53 kez indirildi