Foursquare Android indir

Foursquare Android indirLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu15 Mb
ÜreticiFoursquare
İşletim SistemiAndroid - 4.4 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Hemen indir (15 Mb)
27 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dünya üzerinde kırk milyondan fazla kullanıcısı bulunan Android için kullanıma sunulan Foursquare, sosyal ağların vazgeçilmezlerindendir. Foursquare Android uygulaması ile sevdiklerinizin, arkadaşlarınızın nerede olduğunu öğrenebilir. Kendinizin nerede olduğunuzu konum bilgisini ile birlikte bütün arkadaşlarınıza paylaşabilirsiniz.

Bu uygulama sayesinde hareket halindeyken harika yerler bulabilirsiniz. Beğendiğiniz yerleri arkadaşlarınıza harita üzerinde nokta atışı yaparak tarif edebilirsiniz.
Dünya’nın neresinde olursanız işe yarayan ve oldukça kullanışlı olduğu kadar milyonlarca kullanıcısı olan bu uygulamayı kullananlar bağımlısı olmaktadır.

Bu uygulama hakkında merak ettikleriniz için Foursquare Türkiye sayfasının Sıkça Sorulan Sorulan kısmından faydalanabilirsiniz.

Foursquare Nedir?
Foursquare, lokasyon bazlı çalışan bir sosyal ağ web sitesi, taşınabilir cihazlar için yazılım ve aynı zamanda bir oyundur. Kullanıcılar mobil site üzerinden, kısa mesajla -şu an için sadece ABD’de geçerli- ya da cep telefonları üzerine kurdukları Foursquare yazılımıyla bulundukları mekanları işaretliyebiliyor. Böylece kullanıcılar çeşitli puanlar ve rozetler kazanabiliyor.

Foursquare Nasıl Kullanılır?
Etrafınızdaki tüm olan bitenlerin farkında olmak istemez miydiniz? Foursquare ile dünyanızı genişleterek hemen yanı başınızdaki mutlulukları yakalayabilirsiniz. İhtiyacınız olanlar; Foursquare uygulaması, mobil cihaz ve biraz da araştırma tutkusu!
Arkadaşlarınızı bulun
Öncelikle arkadaşlarınıza ulaşabilmek için, mobil cihazınıza uygun Foursquare uygulamasını indirin ve cihazınıza yükleyin. Daha sonra adres defteriniz, Facebook ve Twitter hesaplarınız aracılığıyla arkadaşlarınıza ulaşın ve nerelerde takıldıklarını keşfedin. Size ne kadar yakın olduklarına ve en son nerelerde bulunduklarına gözatın.
Eğer A.B.D.’de yaşıyorsanız ve cep telefonunuzun internet erişimi yoksa, Foursquare’i kısa mesajla da kullanabilirsiniz.
Check-in yapın
Cihazınızın GPS özelliği sayesinde, Foursquare’de otomatik olarak listelenen binlerce mekandan birini işaretleyerek, arkadaşlarınızla nerede olduğunuzu paylaşabilirsiniz. Mekanlardaki deneyimlerinizi paylaşarak önerilerde bulunabilirsiniz. Ayrıca detaylara özen gösterin, Foursquare’in en iyi özelliklerinden biri önerilen bilgilerdir. Gittiğiniz mekanlarda fotoğraf çekip yükleyebilir ve sizden sonra gelecek kullanıcılarla deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.
Eğer bulunduğunuz mekan listede yoksa Foursquare’e ekleyebilirsiniz.
Önerilere gözatın
Arkadaşlarınızın ve sayısı binleri aşkın Foursquare kullanıcılarının önerilerine gözatabilirsiniz. Bulunduğunuz konuma ait görüşleri ve tavsiyeleri bularak, bunları yapılacak listenize ekleyebilir ya da bunlardan uzak durabilirsiniz.
Dışarı çıkın
Foursquare’i daha fazla kullanmak için daha fazla dışarı çıkmalısınız. Böylece konum ve çeşitli zamanlardaki işaretlediğiniz yerlere özel rozetler ve puanlar kazanabilirsiniz. Daha sonra rozet koleksiyonunuzu ve istatistiklerinizi foursquare.com’dan daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.
Gücünüze güç katın
Mekanlara diğer kullanıcılardan daha fazla giriş yaparak, o mağazanın sorumlusu olabilirsiniz. Böylece vefalı bir müşteri örneği sergileyerek anlaşmalı firmalardan sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. Mağaza/Bölge sorumlusu olmasanız bile Foursquare’in anlaşmalı kurumlarla yaptığı, kullanıcılarına özel tekliflere gözatın.
Her yerde kullanın
Foursquare’i her yerde kullanın. Müzelerde, havaalanlarında, toplu taşıma araçlarında, konserlerde… Kim bilir hiç beklenmedik bir anda beklenmedik bir şeyle karşılaşabilirsiniz.

27 kez indirildi