Akbank Android Bankacılık

Akbank Android BankacılıkLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu210 Mb
ÜreticiAKBANK
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Hemen indir (210 Mb)
50 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Akbank Android Bankacılık Uygulaması

Akbank Direkt Mobil uygulaması, bankacılık işlemlerinizi istediğiniz yerden, istediğiniz zaman gerçekleştirebilmeniz için özel tasarımı ve sunduğu farklı kullanıcı deneyimiyle, müşterilerine cep telefonlarından bankacılık işlemlerini kolaylıkla yapma imkanı sunmaktadır.

Android Akbank Mobil bankacılık uygulaması, kişiselleştirilmiş ana sayfası ile özel bir mobil bankacılık deneyimi sunuyor. Ayrıca tek şifreyle giriş kolaylığı ve Türkiye’de ilk kez kredi kartı bilgileriyle giriş imkânı sağlıyor.

Akbank Mobil Android uygulamasıyla, ihtiyaç duyduğunuz her an, para transferinden gün içi işlem görüntülemeye, kredi işlemlerinden kart borcu ödemeye kadar birçok bankacılık işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri numaranızla ilk kez giriş yaparken, müşteri numaranızı, kullanıcı adınızı ve Akbank Direkt şifrenizi; kredi kartınızla ilk kez giriş yaparken, kredi kartı numaranızı, kartınızın son kullanma tarihini ve kart şifrenizi girin. Daha sonraki tüm girişlerinizde, ilk kez müşteri numaranızla girdiyseniz, yalnızca Akbank Direkt şifrenizle; kredi kartı numaranızla girdiyseniz, yalnızca kredi kartı şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Ayrıca, uygulama içinde yer alan En Yakın Akbank ve döviz hesaplama modüllerinden Akbank müşterisi olmasanız bile faydalanabilirsiniz.

50 kez indirildi
Etiketler: