Telefon için Android Birim Dönüştürücü

Telefon için Android Birim DönüştürücüLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu8 Mb
ÜreticiSmart Tools co.
İşletim SistemiAndroid - 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi11 yıl önce
Hemen indir (8 Mb)
27 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bu uygulama ücretsiz olup çevirileri Türkçe olarak sade arayüzlü ve oldukça kapsamlı bir birim dönüştürücüdür. Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu güzel apk uzantılı uygulama ile dönüştürmek için iki birim seçin ve kaynak olarak kullanacağınız birimin değerini girin,sonuç anında karşınızda!
Android Birim Dönüştürücü oldukça sade bir arayüze sahip olmasının yanında çok fonksiyonel bir uygulamadır. Uygulamada yalnızca Fahrenheit ve Santigrat derece gibi gündelik birimleri değil, Kelvin ve Planck Sabiti gibi bilimsel birimleri de bulacaksınız.(Uygulamadaki birçok birimi bilmeyebilirsiniz ama onlar ile bir oyun gibi oynayıp onları keşfedebilirsiniz.)
İsmini bildiğiniz halde hangi kategoride olduğunu bilmediğiniz birimleri kullanmak için teker teker kategorileri dolaymaya hiç ihtiyaç duymadan “Birim Ara” kısmından aramak istediğiniz birimin ismini yazıp ona ulaşabilirsiniz.
Ayrıca temalar arasında seçim yapıp uygulamayı kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz.
Bunların yanında uygulama kullandığınız son kategoriyi ve her kategorideki son kullanılan birimi hatırlama gibi bir özelliğe de sahip.
Uygulamada kullanabileceğiniz birimler:
– Açı
– Açısal hız
– Alan
– Basınç
– Bass
– Çevrimiçi güncellemeleri ile Döviz
– Enerji
– Frekans
– Hacim
– Hız
– Kütle
– Sıcaklık
– Tork
– Uzunluk
– Veri (boyutu)
– Veri (hızı)
– Yakıt
– Yoğunluk
Zaman

27 kez indirildi