Survivor Royale Android

Survivor Royale AndroidLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu35 Mb
ÜreticiNetEase Games
İşletim SistemiAndroid - 4.2 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Hemen indir (35 Mb)
42 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Gerçek Bir Savaş Oyunu Survivor Royale Android

Survivor Royale tam bir savaş oyunudur. Oyun içinde bir savaşta olması gereken bütün noktalar bulunuyor. Macera, korku, gerilim hepsi Survivor Royale oyunun içinde. Oyun büyük bir arazide oynanıyor ve arazide en fazla 100 kişi olabiliyor. Oyuncuların hepsi bu zorlu arazide silahsız olarak hayatta kalma mücadelesi içine giriyor.

Sürpriz Silahlarla Kahraman Olmak Mümkün

Oyunda geniş bir arazide 100 kişi bulunuyor. Bu kişilerin hepsi oyunun başında silahsız olarak mücadele etmek zorunda. Oyun ilerledikçe kişiler haritada rastgele silahlar bularak birbirlerini yok etmeye çalışıyor. Oyunun süresi 20 dakikadır. 20 dakika içinde oyundaki bütün karakterler yok olmak zorundadır. En sona kalan kişi oyunun galibidir. Kişi oyundaki çeşitli silahlar ve aletlerle düşmanlarını yok edebilir.

Bu gerçekçi macera ve savaş oyununu akıllı telefonlardan oynamak için APK oyun indir uygulamasının aktif olması gerekir. Survivor Royale oyunu tam olarak bir savaş oyunudur. Kişi düşmanlarını yendikçe güçlenir ve zafere doğru ilerler. Ancak bu anda rakipleri de onu öldürüp oyunu birinci olarak bitirebilir. Survivor Royale oyunu zor ve sürprizlere açık bir oyundur.

42 kez indirildi