Sniper Fury

Sniper FuryLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu55 Mb
ÜreticiGameloft SE
İşletim SistemiAndroid - 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Hemen indir (55 Mb)
39 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Oyunumuzun en önemli özelliği Türkçe olmasıdır. Görevler kısmından oyuna girdiğimizde kendi hikayemizi seçebiliyoruz. Yani kendi hikayemizi yazıyoruz oyun içerisinde seçebileceğimiz alternatifler dolu. Keskin nişancıyı, antlaşma ve kontratlarımızı da kendimiz seçebiliyoruz. Saldırı metodumuzu da yine kendimiz belirlemekteyiz. Modları değiştirdikçe yine kendimize uygun silahları kendimiz belirleyip seçebiliyoruz. Sangay – dubayi ve orman bölümleri mevcut kapalı bölümleri geçerek üst seviyelere levele geçebiliyoruz. Gameloft‘un keskin nişancı bölümünde düşmanı taşıyan uçağı, bu uçağın inmesini engellemek veya yok etmek görevlerimizden birisidir.

Sniper Fury Android oyununda kişiler, silahlar çok gerçekçi bunun yanında grafikler adeta canlı gibi özellikle ağır çekimler inanılmaz gerçekliktedir. Oyunda bölümlerin yeterince uzun olmaması kimine göre avantaj kimine göre ise dezavantaj olarak yorumlanabilir. Saldırı bölümüne bakacak olursak en önemli özellik radar modudur. Radar mod sayesinde gizlenmiş düşmanları gizlendiği yerde kolayca bulabilir ve yine kolayca yok etme zevkini yaşayacaksınız. Yine düşman uzakta dahi olsa yakınlaştırma özelliği sayesinde kolayca görüp imha edebilmekteyiz. Bölümlerin hepsinde final sahneleri muhteşem ağır çekim efekti ile bitmektedir. Bu ağır çekimlerin başarısını oyunu oynadığınızda ne kadar gerçekçi efektlere sahip olduğunu görecek ve hissedeceksiniz. Bölümlerdeki silah yelpazesi oldukça zengin olup göreve ve kendimize en uygun silahı seçme şansımız bulunmaktadır.

Üs savunmanızı yine kendi karakterlerinizle yapabilirsiniz. Silah dükkânımızdan keskin nişancı silahından egzotik silahlara kadar birçok çeşit içinden kendiniz seçebiliyorsunuz. Silah alırken “apk oyun indir” içindeki satın alma opsiyonlarını kullanabiliyorsunuz.

İçinizdeki canavarı sadece bu oyunda çıkartın enerjinizi boşaltabilir gerçek hayatta rahatlayabilirsiniz.

 

39 kez indirildi