Sevimli Köpek HANK Konuşuyor

Sevimli Köpek HANK KonuşuyorLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu130 Mb
ÜreticiOutfit7 Limited
İşletim SistemiAndroid - 5.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Hemen indir (130 Mb)
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sevimli Köpek HANK Konuşuyor

Outfit7 tarafından bir çok yenilikçi oyun piyasaya sürülmektedir. En son çıkan Android oyun olan Benim Konuşan Hank’im ekledi. “Konuşan sevimli köpek HANK” klasik türde yetiştirme, besleme, gezdirme, tuvalete götürme gibi takip isteyen türdeki Android oyundur. Gece ve gündüz oluşan saatleri ile oyuna gerçeklik katılmaya çalışılmıştır.

Kendi yavru köpeğini, minik ve şirin bebek Hank’i sahiplen. O türünün tek örneği. O kadar tatlı bir yavru köpecik ki bakışlarını ondan ayıramazsın! Yeni gözde sanal evcil hayvanın Hank’e bak. Onu lezzetli yiyeceklerle besle, tuvalete götür ve yıldızlı bir gökyüzü altında bir hamağın üzerinde onu sallayarak uyut.

Hank, fotoğrafçılığı seviyor! Adada yaşayan vahşi hayvanların her birinin fotoğrafını çekmek istiyor. Pofuduk Beyaz Tavşancıktan, şapşal Flamingoya, haydut Hip Hopçı Su Aygırına ve daha nicelerine keşfedecek pek çok hayvan var. Adanın farklı bölgeleri boyunca seyahat et. Hayvanlar için oyuncak ve yemler koy. Görünmelerini bekle ve… TIK! … fotoğraflarını topla.

Konuşan Hank sadece gülünç bir sesle söylediğin her şeyi tekrar etmez, Hank eğlenceyi bir üst düzeye taşır! Durmak bilmez maceralarına, tuvalet haylazlıklarına ve çok daha fazlasına ağız dolusu gül! Tamagoçi tarzı uygulamalardan ve kedicik toplama oyunu işleyişinden hoşlanıyorsan, Benim Konuşan Hank‘ime vurulacaksın.

24 kez indirildi