Selfie Android Uygulaması – Phogy 3D

Selfie Android Uygulaması – Phogy 3DLisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu10 Mb
ÜreticiVivoti Services Ltd.
İşletim SistemiAndroid - 5.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Hemen indir (10 Mb)
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android Selfie Programı – Phogy 3D

En havalı 3B Selfie’leri oluşturmak için yapılmış harika bir uygulamadır!

Phogy selfie programı ile bütün resimlerinize canlılık katın. 3B etkili selfie ile arkadaşlar, aile, evcil hayvanlar, doğa gibi en sevdiğiniz şeylerin normal resimlerini çekin ve uygulamalar’dan Phogy dosyalarınızı açarak neler yaratacağınızı görün.

Phogy Android dünyanızı döndürür. Sadece Vivoti Company’nin Android’le çalışan cihazlar için en yeni uygulaması değil, aynı zamanda sizin fotoğrafçılığa bakış açınızı da değiştiriyor. Phogy akıllı telefonlar ve tabletlerle resim çekmeye yeni bir boyut getiriyor. Resimleriniz bu güzel Android uygulaması olan Phogy ile daha da canlı olsun.

Phogy ile hayatınızın en iyi anlarını asla kaçırmayacak ve en iyisi de resimleriniz hareketsiz kalmayacak çünkü canlanacak! Statik resimleri 3B etkisi ile canlandırmak için birkaç basit adım vardır. Kolay kullanımı sayesinde hızlı bir şekilde Phogy resminizi oluşturun, akıllı telefon veya tabletiniz sadece sağa hareket ettirin ve hedefi seçin. Sonuçlar gösterildikten sonra, 3B izlenimini harekete geçirmek için cihazınızı kenarlara doğru hareket ettirin.

Ayarları kullanırken, Phogy hareketin kontrol duyarlılığını düşükten yükseğe doğru kontrol edebilirsiniz. Phogy’yi çektikten sonra, uygulama çekiminize bir kalite derecelendirmesi yapacaktır. Phogylerinizi e-posta ile gönderin veya sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşın. Uygulama Facebook, Google+ üzerinden paylaşmak için kullanabileceğiniz mp4 dosyaları oluşturur ve ayrıca Google+, Tumblr veya Internet üzerinden paylaşmak için uygun animasyonlu GIF’ler oluşturur. Ayrıca Phogylerini kişiselleştirmek için kullanıcılar için hazır çeşitli sayıda filtreler bulunmaktadır.

En iyi çekimleriniz akıllı telefonunuzda parıl parıl parıldayacak eşsiz canlı duvar kağıtları kadar mükemmel olacaktır. Phogy ücretsiz ve pro sürüm olarak mevcuttur.

Phogy 3D Özellikler:

– Sınırsız sayıda Phogy
– 3B etkisi ile benzersiz selfie çekimleri oluşturmanızı sağlar.
– e-posta, sosyal ağlar üzerinden paylaşıma olanak sağlar.
– Facebook, Google+, vb. üzerinden paylaşmak üzere kullanmanız için mp4 dosyaları oluşturur. (Pro’da yüksek kalitede)
– Google+, TUmblr, v.b üzerinden paylaşmak için gif oluşturur. (Pro’da yüksek kalitede)
– Phogy’i 3B etkili canlı duvarkağıdı olarak ayarlayın (Pro)
– Phogynizi kişiselleştirmek için çeşitli sayılarda filtreler (Pro)
– Phogy’yi çektikten sonra açıklanan kalite derecelendirmesi (1 yıldızdan 5 yıldıza kadar)
– Phogy hareketin duyarlılığını düşükten yükseğe doğru kontrol edin (ayarlayın)

15 kez indirildi