PicsArt Photo Studio Android Resim Programı

PicsArt Photo Studio Android Resim ProgramıLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu65 Mb
ÜreticiPicsArt, Inc.
İşletim SistemiAndroid - 5.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Hemen indir (65 Mb)
23 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Picsart Foto ve Video Editörü Android programı ile size ait Fotoğraflarınızdan Canlı Duvar Kağıdı Yapabileceğiniz cep telefonları için çok harika bir resim programıdır.
Android için geliştirilmiş geniş bir yelpazeye sahip olan PicsArt aynı zamanda ücretsiz kullanımı ile de herkesin beğenisini kazanmaktadır. Telefonunuz ile çektiğiniz resimlerde kolay düzenlemeler yapabilir, metinler, çizimler ve efektler ekleyebilirsiniz. Bu muhteşem Android resim edit programı ile ortaya eğlenceli ve hoş sonuçlar çıkarabilirsiniz.

Dünya çapında 150 milyondan fazla içerik oluşturucudan oluşan Picsart topluluğuna katılın. Picsart fotoğraf editörü ve video editörü ile yaratıcılığınızı hayata geçirebilirsiniz. Profesyonel düzeyde kolajlar oluşturun, çıkartmalar tasarlayın ve ekleyin, arka planları hızlıca kaldırın ve değiştirin, Altın Saat, Ayna Selfie’leri ve retro VHS veya Y2K filtreleri gibi popüler düzenlemeleri deneyin. Picsart, içeriğinize kişisel bir hava katmak ve öne çıkarmak için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahip, hepsi bir arada editörünüzdür.

Android Picsart Foto ve Video Editörü Özellikleri:

Resim Editörü: Fotoğraf filtreleri, kolajlar, çerçeve, etiket, metin efektleri, clipart grafikler, artistik efektler, kesme, renk ayarını dönüştürmek adına araçlar.
Efektler: Çizim, yağlı boya, neon, vintage, HDR, pastel, eskitilmiş, karikatürize edilmiş resimler hazırlanabilir.
Çizim: Farklı fırçalarla çizimler ve metinler ekleyerek fotoğrafları daha eğlenceli duruma getirebilirsiniz. Dilerseniz arkadaşlarınızın Facebook resimleri üstünde de çizimler yapabilirsiniz.
Paylaşım: Fotoğrafları Facebook, Flickr, Picasa, Dropbox, Fouresquare, Tumblr, Blogger, WordPress ağlarında paylaşabilirsiniz. İsterseniz SMS ve e-posta gönderebilirsiniz.
Canlı Duvar Kağıdı: Kendi fotoğraflarınızdan duvar kağıtları hazırlayın.
Profil bilgileri üzerinden sizi izleyen kişileri görebiliyorsunuz. Tabii ki benzer şekilde siz de değişik kullanıcıları takip edebiliyorsunuz. Güncellemelerle çok daha kapsamlı ve de gelişmiş alan görüntülemeleri sunan uygulama 150 milyon indirme sınırını aşmış durumda.

23 kez indirildi