PhotoFunia Android Uygulaması

PhotoFunia Android UygulamasıLisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu5 Mb
ÜreticiCapsule Digital
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Hemen indir (5 Mb)
29 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Harika Resim Düzenleme Programı – PhotoFunia

Harika bir Android Fotomontaj Kolaj uygulamasıdır!

Ben bu uygulamanın internet üzerinde bilgisayarda kullanılanını kullanıyordum. Gayet başarılı yapılmış diye düşünürek bir çok işimi yapmıştım.

PhotoFunia ile artık bilgisayarınızda yaptığınız eşsiz resimleri mobil cihazınızda anında bir kaç tıklama ile anında yapabileceksiniz. Bu ufak boyutlu apk uygulaması resimlere hayat verdiğiniz, canlılık kattığınız, kişileri şaşırtacak kadar değişik egzotik yerlere koyabileceğiniz harika bir resim editörüdür. Bu resim uygulaması ile işlerinizi yapabilmeniz için internetinizin olması gerekmektedir. Herşey hazır olduğu için siz fotoğraflarınızı yüklüyorsunuz o sizin yerinize herşeyi yapıyor. Sadece ufak tefek ayarları sizler yapıyorsunuz.

PhotoFunia cep telefonuna indir uygulaması içinde 18 ayrı kategoride 392 adet farklı resim editörünü barındırdığı harika bir fotoğrafları değişik güzel ve egzotik yerlere hazır yapıştırma uygulamasıdır!

Android PhotoFunia ile fotoğraflarınıza hazır şablonlar ekleyebilir veya beğendiğiniz kişilerin resimlerini bir kahve fincanındaki köpük haline çevirebilir, neon yazı ile yazdırabilir, kumsalda kumlara yazabilir, ağaca zarar vermeden imini kazıyabilirsiniz. Daha buraya yazamadığım o kadar çok hazır şablonları var ki siz bile görünce şaşıracaksınız.

Neşeli, duygusal, komik, sevgi, ilginç veya dileğiniz tarzda resminizi hazırlayacağınız zaman sadece arkanıza yaslanın ve keyfili anlarınızın tadını çıkarın. Fotomontaj yaparak oluşturduğunuz şaheseri arkadaşlarınızla yada linkini mail olarak yollayıp sosyal medyada paylaşarak keyfini sürebilirsiniz. Yaptığınız neşeli çalışmalar inanın herkesin çok hoşuna gidecektir. Hatta isterseniz oluşturduğunuz resim efektlerini bloglarınızda yayınlayabilirsiniz.

Not: Uygulamanın resimleri işleyebilmesi için internet bağlantısı gereklidir.

29 kez indirildi