Android Ninja Oyunu – Clumsy Ninja

Android Ninja Oyunu – Clumsy NinjaLisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu26 Mb
ÜreticiNaturalMotionGames Ltd
İşletim SistemiAndroid - 4.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Hemen indir (26 Mb)
47 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Clumsy Ninja

Daha önce ios telefonlarda oynanabilen oyun şimdi Android cihazlarda!

Şanssız ninja Clumsy Ninja ile tanışmak için tek yapmanız gereken aşağıdaki “apk indir” dosyasını indirmektir. Bu Android Ninja oyununda, onu eğitmek için havalara fırlatın, gıdıklayın ve hatta vücuduna balonlar bağlarak onu ahavalara uçurun. Bu sevimli ninja’ya yapacağınız herşey Clumsy Ninja’nın daha becerikli olmasını sağlayacak ve kayıp dostu Kira’yı bulmasına yardımcı olacaktır.

Clumsy Ninja apk indir, yeni nesil etkileşimli karakterlerdendir! Her defasında kendini tekrarlamadan algılayabilir, hissedebilir, hareket edebilir ve buna uygun tepkiler verebilir. Sürprizlere hazır olun ve bir de lütfen ona iyi bakın.

KUŞAK ATLAT

Ninjanı eğitip yeni numaralar ve süper özel Ninja Hareketleri öğrenmesini sağla! Sensei’sinin gözüne gir ve Kira’yı bulmaya çalışırken yeni Ninja Kuşakları elde et ya da keyfine bak; trambolin, kum torbası, top atan tabanca, tavuk ve sincap gibi 70’in üzerinde eşsiz etkileşimli eşyayla vakit geçir!

MACERA ZAMANI

Sen ve ninjan yeni yerlere yolculuk edecek, yeni oyunlar oynayacak, yeni karakterlerle tanışacak, görevleri tamamlayacak ve yeni eşyaların kilidini açıp onlarla oynayacaksınız. Kaç tanesini keşfedeceksin bakalım?

ÖZELLEŞTİR VE PAYLAŞ

Clumsy Ninja’nın elbiselerini, kuşaklarını ve bandanalarını özelleştirip kendi stiline uyarla. Ninjanın en çılgın hareketlerinin fotoğraflarını çek ve hemen arkadaşlarınla paylaş. Gözünü dört aç: seni bekleyen birçok sürpriz var!

UNUTULMAZ ANLAR

Clumsy Ninja gerçek zeka ile, eh aynı zamanda bir sürü sakarlıkla düşünen ve hareket eden canlı bir sanal arkadaştır. Her oynayışında ninjanla ve dostlarıyla eşsiz anlar yaşayacaksın!

DOKUNMATİK CİHAZLARDA BİR İLK!

Clumsy Ninja, dokunmatik cihazlarda EUPHORIA simülasyon teknolojisini kullanan ve şimdiye kadar gördüğün en inanılmaz karakteri karşına çıkaran ilk oyundur.

En güncel içeriğe ve özelliklere erişmek için, oyunu çevrimiçi oynadığınızdan ve profilinizin çevrimiçi olarak yedeklenmiş olduğundan emin olun.

LÜTFEN DİKKAT! Clumsy Ninja ücretsiz bir oyundur, fakat gerçek para ile satın alınabilecek unsurlar içerir.
İzniniz olmadan yapılabilecek satın alımları önlemek için, Google Play ayarlar menüsünden “PIN Ayarla veya Değiştir” öğesini seçin, bir PIN oluşturun ve ardından “Satın Alma için PIN Kullan” seçeneğini etkinleştirin. Bu adımdan sonra, her satın alma işlemi öncesinde PIN kodunuzu girmeniz gerekecektir. Lütfen bu seçeneğin yalnızca Android OS 3.x ve sonraki sürümleri için geçerli olduğunu aklınızda bulundurun.

47 kez indirildi