Sesli Sözlük Android

Sesli Sözlük AndroidLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu15 Mb
ÜreticiSesli Sozluk Ltd.
İşletim SistemiAndroid - 4.4 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 yıl önce
Hemen indir (15 Mb)
26 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Benim de çok sık ziyaret ettiğim ve çok faydalandığım sesli sözlük web sitesinin Android kullanıcıları için hazırlanmış bir uygulamasıdır.

Türkiye’nin en çok kullanılan online Türkçe-İngilizce sözlüğü Sesli Sözlük artık Android üzerinde. Sesli Sözlük internet üzerinden hizmet veren çok dilli online sözlüktür. Esas tanınırlığını İngilizceden Türkçeye ve Türkçeden İngilizceye yaptığı sözcük çevirileriyle sağlamıştır. İngilizce ve Türkçe yanında Osmanlıca, Almanca, İtalyanca, Fransızca, Yunanca ve İspanyolca da sözcük çevirisi yapılabilecek diller arasındadır. Sözlüğe bütün cep telefonlarından da erişilebilmektedir. Sesli Sözlük, ilk İngilizce-Türkçe online sözlüklerden biri olarak 1999 yılında kurulmuştur. Kullanıcılar sözcüklerin sesli okunuşunu dinleyebilmektedirler. Sözlüğün adı buradan gelmektedir.

Kullanıcılar yeni çeviriler ekleyerek sözlüğe katkıda bulunabilmektedir. Kurulduğu günden beri oldukça hızlı bir şekilde büyümektedir ve günümüz itibarıyla 15 milyondan fazla çeviriye ulaşmıştır.

26 kez indirildi