Multiplayer Rpg Android Oyunu – Heroes Charge

Multiplayer Rpg Android Oyunu – Heroes ChargeLisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu155 Mb
ÜreticiuCool
İşletim SistemiAndroid - 4.4 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 yıl önce
Hemen indir (155 Mb)
34 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

En İddialı Multiplayer Rpg Oyunu – Heroes Charge

Yapımcılarının ve oynayanların ifadesiyle bu android oyun bugüne dek yapılmış en iyi RPG oyunlardan bir tanesi; Heroes Charge. Çoklu oyuncu seçeneği sunan haritalarındaki eşsiz savaşlara arkadaşlarınla birlikte katıl, mücadeleyi ve takım ruhunu iliklerine kadar hisset.
Soluksuz oynayacağın, bağımlısı olacağın, akıcı bir tempodaki oyunlarda savaşmak üzere seçkin kahramanlardan dilediklerinle ordunu oluştur. Orduna aldığın kahramanları eğit, onları bir araya getir ve takım halinde savaşmalarını sağla. 50’den fazla kahraman arasından dilediğini seç. Yakın dövüş uzmanları, okçular ve kadim tılsımlara hâkim büyücüler…
Apk oyun indir ve savaşarak Kron dünyasını keşfet. Unutma ki bu büyük dünyanın bir yerlerinde senin orduna katılmayı hak eden seçkin kahramanlar var. Onları bul ve ekibine katılmaları için ikna et.
Savaş kazanacak askerlerin 3 temel ortak özelliği vardır: tecrübe, gelişmiş silah donanımı ve yetenek. Yetenekli askerlerini savaşlara sokarak tecrübelerini artır, onları en gelişmiş silahlarla donat. İstersen senaryo modunda tek başına mücadele edebilirsin. Ancak yeteneklerinle dünya çapında üne kavuşacağını düşünüyorsan çoklu oyuncu modu seni bekliyor.
Android oyun indir ve arkadaşlarınla ittifaklar kur. Özel ödülleri kapmak için düşmanlarına karşı, müttefiklerinle devamlı işbirliği içerisinde ol, kazanan taraf sen olacaksın.

Not: Oyun tamamen ücretsiz bir oyundur. Ancak oyun içerisindeki bazı itemler ve özellikler gerçek para ile satın alınabilir. Android cihazınız üzerinden “uygulama için satın al” özelliğini devre dışı bırakarak bu özelliği iptal edebilirsiniz.

34 kez indirildi