Mobiett Android Uygulaması

Mobiett Android UygulamasıLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu45 Mb
ÜreticiİETT Genel Müdürlüğü
İşletim SistemiAndroid - 4.2 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Hemen indir (45 Mb)
48 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

İstanbul Toplu Taşıma Araçları Bilgi Sistemi Mobiett Android

MobİETT Android ile toplu ulaşımda ihtiyaç duyacağınız tüm bilgilere akıllı telefonunuzdan istediğiniz zaman anlık olarak ulaşın!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nün bir hizmeti olan MobİETT uygulaması ile dilediğiniz an, istediğiniz durağa ait otobüs güzergah bilgilerine, varış saatlerine anlık olarak cep telefonunuzdan ulaşabilirsiniz.

Android MobİETT, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nün geliştirdiği anlık toplu ulaşım bilgisini, otobüs konum sunucusu, durak bilgi sunucusu ve otobüs-hat-durak analiz sunucusu ile almanızı sağlayan bir uygulamadır. MobİETT ile otobüs konum bilgisine, otobüslerin hat-güzergah ve durak bilgisine, alarm ile otobüs durağa gelmeden haber alımına ilişkin bilgilere ulaşabilirsiniz.

MobİETT apk indir uygulaması akıllı bir uygulamadır. Sadece ihtiyaç duyduğunuz bilgiyi gösterir. Uygulamayı açtığınızda bulunduğunuz yere yakın tüm duraklar ekranınızda belirecek ve kolayca duraklar hakkında bilgi alabileceksiniz. Bu uygulama ile beklediğiniz otobüsün ne kadar süre sonra geleceği ya da otobüsün kaç durak geride olduğu gibi bilgilere estetik ve modern bir görsel tasarım ile erişebilirsiniz. Ayrıca, MobİETT sayesinde beklediğiniz otobüsün durağınızdan geçip geçmediği bilgisine de tek tuşla ulaşabilirsiniz.

MobİETT’in yatay ve dikey olarak kullanılabilen hat bilgi ekranını keşfettikçe bu uygulamayı daha çok seveceksiniz.

İETT Genel Müdürlüğünün diğer hizmeti olan Nasıl Giderim apk indir uygulamasını sitemizden indirebilirsiniz.

NOT: Uygulamayı kullanabilmek için internet bağlantısına sahip olmanız gerekiyor.

48 kez indirildi