Meow Meow Star Acres

Meow Meow Star AcresLisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu37 Mb
ÜreticiCOLOPL, Inc.
İşletim SistemiAndroid - 4.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi7 yıl önce
Hemen indir (37 Mb)
21 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Meow Meow Star Acres Oyunu İle Kendi Sebzelerinizi Yetiştirin

Tarlalarda sebze yetiştirme oyunları oldukça ilgi gören oyunlardandır ve insanlar bu oyunları oynayarak kendilerini mutlu hissetmektedir. Kendi yetiştirdikleri ürünler ile ilgilenmek insanların oldukça hoşlarına gitmekte ve kendilerini oyunun büyüsüne fazlasıyla kaptırmaktadırlar. Tarlada sebze yetiştirme oyunlarından biri de Meow Meow Star Acres oyunudur.

Oyunda sebze yetiştiriyor ve sevimli kedi kahramanı size oyunda eşlik ederek yardımcı oluyor. Oyunun kahramanı tarımla uğraşıyor ve sebzelerini sürekli kontrol ediyor. Oyun görsel olarak çok iyi bir şekilde oluşturulmuş ve tüm görsel materyaller kullanılmıştır. Bu zengin görsellik sayesinde oyun, göze daha iyi hitap ederek çok fazla beğenilmekte ve çok fazla tercih edilmektedir. Oyunu oynayarak sebze yetiştirebilir ve olan sebzelerinizi toplayarak satabilirsiniz.

Oyunu indirmeniz tamamen ücretsiz olmaktadır. Böylece ücret ödemenize gerek kalmadan oyunu cep telefonuna indir diyebilirsiniz. Oyunu indirmek bu kadar basittir. Her yaşa hitap edecek bir oyun özelliklerini içermektedir. Oyunda farklı bitkileri ekmeye çalışıp, bunları arkadaşlarınıza satarak eviniz veya çiftliğiniz için harcayacağınız paraları kazanma olanağınız artmaktadır. Bu nedenle ürünleri yetiştirip satmanız önemlidir.

Ayrıca evinizin dekorasyonunu oluşturmak da tamamen size bağlıdır. Ayrıca oyunda değişik tarifler de öğrenmeniz mümkün olmaktadır. Kendi çiftliğinizi kurarak inek, tavuk ve diğer hayvanları yetiştirebilir ve hayvanlarınız sayesinde de verim alabilirsiniz. Hem tarım yapıp, hem hayvan yetiştirmek sizin için de çok eğlenceli olacaktır.

Android oyun, tercih edilenler arasındadır. Oyun zevkle oynanmakta ve özellikleri sayesinde sıkıcı olmaktan çıkmaktadır. Meow Meow Star Acress oyununu yalnızca çocuklar değil, yetişkinlerde çok beğenmekte ve oynamaktadır.

Oyun ücretsiz bir oyundur ve Android oyun indir şekline indirme yapabilirsiniz. Meow Meow Star Acress melesef Türkçe değildir, Ancak oyunun kolay ve anlaşılabilir olması, oyun oynayanları zorlanmadan ve rahatlıkla oynamasını sağlamaktadır. Böylece dil konusunda sıkıntı yaşamazsınız.

Tarım ve hayvancılık oyunlarını sevenler için, oynayabilecekleri güzel bir oyundur. Apk oyun indir şeklinde de oyunları rahatça indirmeniz mümkündür ve ücretsizdir. Böylece yun indirmek için zorlanmayacak ve oyunları rahatlıkla oynamanın keyfini yaşayacaksınız.

21 kez indirildi

Meow Meow Star Acres Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. özge dedi ki:

    İndiremiyom

  2. Engin dedi ki:

    keşke açıklayıcı yazsa idiniz. indiremiyorum derken, sorun nedir?

    ben telefon ve bilgisayardan indirdim. sorunsuz iniyor.

    NOT: Mobil cihazınızda bilinmeyen kaynakların açık olması gerekmektedir.