League of Legends: Wild Rift

League of Legends: Wild RiftLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu95 Mb
ÜreticiRiot Games, Inc
İşletim SistemiAndroid - 5.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Hemen indir (95 Mb)
150 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Google Play’in Halk Oylaması Ödülü: 2021’nin En İyi Oyunu

Ve kazanan… League of Legends: Wild Rift

Riot Games tarafından geliştirilen League of Legends’ın 5’e 5 MOBA deneyiminin mobil cihazlar için yeniden tasarlanmış hali olan Wild Rift’te becerilerini ve stratejilerini konuştur. Akıcı kontroller ve hızlı karşılaşmalar sayesinde arkadaşlarınla takım kurabilir, şampiyonunu seçebilir ve havalı hareketlerle rakiplerini alt edebilirsin.

Arkadaşlarınla bir takım kur ve becerilerini bu 5’e 5 MOBA oyununda test et. Aradığın üst düzey rekabet, yenilenen kontroller ve daha sade karşılaşmalarla birlikte mobil ve konsollar için özel olarak tasarlandı.

Lux’ın Son Parıltı’sıyla gölgeleri defet veya Yasuo’nun Son Nefes’iyle rüzgârı takip et. En sevdiğin LoL şampiyonlarını istediğin yerde oyna.

Öyküler, çizgi hikâyeler, oyunlar ve çok daha fazlasıyla Runeterra’nın canlı evrenini keşfet. Ardından oyuncular, cosplayer’lar, sanatçılar ve içerik üreticilerinden oluşan topluluğa katıl.

BECERİLERİNİ SERGİLE
Dinamik şampiyonlar ve sürekli değişen stratejilerle Vadi’de efsane ol. Her oyun kusursuz bir yetenek atışı isabet ettirmek, çılgın bir takım savaşıyla gidişatı değiştirmek veya beşte beş yapmak için harika bir fırsat.

REKABETE ARKADAŞLARINLA KATIL
Bu mobil MOBA’da başarılı olmak için takım çalışması şart. İki, üç ya da beş kişiden oluşan ekibinle sıraya gir ve rakiplerin merkezlerini bir bir yıkarak zirveye ulaş.

ŞAMPİYONUNU SEÇ
Devasa bir kılıçla rekabete hükmet, haritanın öbür ucundan attığın buzdan okla hedeflerini dondur veya rakiplerini kışkırtarak tuzağa düşür. Oynayış tarzın ne olursa olsun, sana uygun bir şampiyon var.

ADİL VE ÜCRETSİZ
Hem beceri düzeyi hem de grup boyutu açısından dengeli karşılaşmalarda mücadele et.Wild Rift’te tüm şampiyonlar ücretsizce açılabilir ve oyun süresi ya da güç için hiçbir ödeme gerekmez. Hem de hiçbir zaman.

150 kez indirildi

League of Legends: Wild Rift Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Mariel Schumpert dedi ki:

    Some truly great blog posts on this web site, appreciate it for contribution. “The difference between fiction and reality Fiction has to make sense.” by Tom Clancy.