Kusursuz Android Resim Programı – Fotor Photo Editor

Kusursuz Android Resim Programı – Fotor Photo EditorLisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu110 Mb
ÜreticiEverimaging Ltd.
İşletim SistemiAndroid - 5.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi1 sene önce
Hemen indir (110 Mb)
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Günümüzde en önem verilen konuların başında önem vererek çekildiğimiz fotoğrafları görsel yönden daha çekici kılmak. Fotoğraflarınızı rahatlıkla düzenlemeniz adına tasarlanmış olan programlardan birisi de Fotor Photo Editor’dür. Son derece kullanışlı olan resim düzenleme programı ile resminizi istediğiniz şekilde düzenleyebilir ve üzerinde ki rötuşlarınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. İnsanların fotoğraflarını kolaylıkla düzenlemelerine yardımcı olan bu fotoğraf düzenleme programı ülkemizde ki pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır.

Kolay kullanım içermesi ve resmin daha dikkat çekici olması adına tüm işlevsel özelliklere sahiptir. Hızlı bir görünüm sunma özelliğine sahip olduğu için fotoğraflarınızı sorunsuz bir şekilde düzeltme ve daha şık bir hale dönüştürme şansına sahip olacaksınız. Fotor Photo Editor ile çekilmiş olduğunuz tüm fotoğraflarınızı aynı anda görebilmektesiniz. Bu sayede tüm çekilmiş fotoğraf çeşitleri arasında seçtiğiniz bir resminizi istediğiniz boyuta, renge, ışığa, aydınlatmaya, kontrast yoğunluğuna dönüştürebilirsiniz.

Sorunsuz bir şekilde çalışma performansı gösteren bu uygulama programı sayesinde hiçbir şekilde bir sorun ile karşı karşıya kalmadan kolaylıkla fotoğraflarınızı düzenleyebileceksiniz. Fotor Photo Editor programı içesinde 100’den fazla filtre ve efekt uygulamaları yer almaktadır. Bu sayede resimlerinizi istediğiniz efekte rahatlıkla çevirebiliyorsunuz.

Ayrıca fotoğraflarınıza efekt uygularken sadece efektleri bir kez yapmadan sayısızca tekrarlayabilme şansına sahip olduğunu söyleyebiliriz. Renk seçenekler, zoomlama, filtreleme, eskitme, gibi tüm ayarları en iyi şekilde yapabileceğiniz bir program sunulmuştur. Kullanımı son derece kolay ve basittir.

Sosyal medya siteleri ile bir çalışma içerisinde yer alan Fotor Photo Editor resim düzenleme programı ile fotoğraflarınız geniş çaplı herkese gösterebilme ve fotoğraflarınızda ki doğal, pürüzsüz ve şık etkileri fark ettirebilme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Ücretsiz olarak indirme şansına sahip olduğunuz için Fotor Photo Editor apk indir sekmesine basarak çok kısa bir sürede resim düzenleme programını indirebilirsiniz. Fotor Photo Editor içeriğinde dergi şablonları ve kolajlar yer almaktadır. Bu sayede sayısız bir şekilde bulunan uygulamalar sayesinde kendi resminizi farklı şablonlar içerisine dâhil edebilirsiniz.

Piksel fırçasından destek alarak resimleriniz de piksel avantajlarını kullanarak resim içeriklerinizin daha kusursuz olmasına etken olabilirsiniz. Ayrıca şablonların yanı sıra resimlerinize ister metin, ister çerçeve isterseniz de rahatlıkla etiket ekleyerek farklı bakış açısı yaratabilmektesiniz. Kendi resimlerinizin tasarımlarını rahatlıkla yapacağınız Fotor Photo Editor “telefona indir” ile eğlenceli zamanlar geçirebileceksiniz.

Artık tüm fotoğraflarınız göz alıcı ve kusursuz bir görünüme sahip olacaktır. Bu nedenle yapmanız gereken tek şey oldukça avantaj sağlayan ve teknik uygulamaları fazla olan Fotor Photo Editor programını indirerek resimlerinizi düzenlemenizdir. Ayrıca program içerisinde üstün özelliğe sahip gelişmiş kamera teknikleri bulunduğu için pozlamalarınızı kendi beğeninize uygun bir şekilde yapabileceksiniz. Resim içeriklerinizde ki derinliği ve bir o kadar da kusursuzluğu yaratmak adına oldukça basit kullanıma sahip olan resim düzenleme programı resimlerinizi mükemmelleştirecektir.

14 kez indirildi