King Rıfkı Telefona İndir

King Rıfkı Telefona İndirLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu26 Mb
ÜreticiGamyun
İşletim SistemiAndroid - 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Hemen indir (26 Mb)
224 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...

Herkes tarafından severek oynanan iskambil oyunlarından king, Türkçe olarak Türkçe king oyunu indir konusunda seni bekliyor.

King & Rıfkı Android oyunu ile gerçek anlamda zevkli dakikalar yaşayacak ve telefonundan online olarak oynayabileceksin. Boyutu da çok yüksek bir alanı kaplamamaktadır, gerçek bir king oyunu oynamak istersen APK dosyasını Android Oyunlar kategorisinden indirebilirsin.

King & Rıfkı Android oyunu NASIL OYNANIR?
King oyunundaki amaç; koz oyunlarında en fazla eli almak ve ceza oyunlarında en az cezayı alarak oyun sonunda en fazla puanı almaktır. Oyun 20 el üzerinden oynanır. Her oyuncunun 2 kere koz, 3 kere ceza söyleme hakkı bulunur. Bir ceza türü, tüm oyuncular tarafından en fazla 2 defa söylenebilir, kozlarda ise bir kısıtlama yoktur.

King Apk Oyun çeşitleri:
Kanlı King: Kanlı king’te, oyuncu koz ya da ceza oyunu seçmez. İlk önce sırayla ceza oyunları oynanır, daha sonra, koz oyunları oynanarak, oyun tamamlanır.

Eşli King: Karşılıklı oturan eşlerden, sırası gelen koz ya da ceza oyununu seçer. Eşinin kartları açılır ve oyuncu hem kendinin hem de eşinin kartlarını oynar.

Sitemizde Türkçe İngilizce her türlü oyun paylaşımına devam edeceğiz, iyi oyunlar dileyerek Türkçe king oyunu indir konusunu noktalıyoruz.

224 kez indirildi

King Rıfkı Telefona İndir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Cihat Akbel dedi ki:

    King oynarken kupa almaz’da farkında olmadan 13.kağıt olan maçayı atıp 3 kupayı da yiyen insan sevimliliği, saflığı, masumiyeti.

  2. kemrandemirci dedi ki:

    sadece pişti bilerek geldiğin okula batak blöf pisyedili king vb tüm kağıt oyunlarını öğrenerek çıkarsın.