Hızlı ve Öfkeli 6 Android Oyun indir

Hızlı ve Öfkeli 6 Android Oyun indirLisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu25 Mb
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi9 yıl önce
Hemen indir (25 Mb)
25 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android Hızlı ve Öfkeli 6 Oyunun muhteşem grafikler ile süslenmiş zamanın nasıl geçtiğini unutturacak kadar sürükleyici bir yarış oyunudur! Bilindiği gibi bu oyunun sinemalarda gişe rekorları kıran (Hızlı ve Öfkeli) serisinin Android cihazlar için hazırlamış çok güzel bir yarış oyunudur. Zaten ismini de bu sinema filminden almış.

Hızlı ve Öfkeli Android yarış oyununda her biri ayrı güzellikte olan arabalar ile yarışıyorsunuz. Oyun Londra sokaklarında geçmektedir. Londra sokaklarını rakiplerinize dar etmek istiyorsanız aşağıdaki son sürüm Apk dosyasını cep telefonunuza indirip kurmanız gerekmektedir. Oyun da rakiplerinize toz yutturarak onları geride bırakmalı ve katıldığınız yarışmaları kazanmalısınız. Bu sayede herkesin size saygı duymasını sağlamalısınız.

Bu Apk Oyun İndir Oyunda etkileyici yarış arabaları ve harika grafik efektlerine sahip bu oyunda para ödülü karşılığında yarışlar yapabilirsiniz. Araba kullanma yeteneklerinizi sergileyerek zorlu rakipleri geride bırakın! Kazandığınız paralarla daha güçlü ve daha hızlı arabalar satın alarak oyunu daha da eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Yeni çıkan Hızlı ve Öfkeli 7 Efsanesi Android Oyunu İndirebilirsiniz.

Hızlı ve Öfkeli 6 Android Oyun Özellikleri:

– Drift ve Drag yapabilme
– Kaliteli grafikler
– Lisanslı arabalar
– Dünya çapında rakipler
– Turnuva modları

NOT: Oyunu kurduktan sonra güncelleme yapacaktır. Yeterli boş alanınız olduğundan emin olunuz. İndirme işlemini kablosuz ağ üzerinden yapmanız tavsiye olunur.

25 kez indirildi