Highway Rider Android Apk Motor Yarış Oyunu

Highway Rider Android Apk Motor Yarış OyunuLisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu130 Mb
ÜreticiBattery Acid Games, Inc.
İşletim SistemiAndroid - 4.4 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 yıl önce
Hemen indir (130 Mb)
34 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Oynadığınız diğer Android motorsiklet oyunlarını cep telefonunuzdan sildirecek tarzda farklı bir aksiyon motor yarış oyunudur. Android Highway Rider oyunu ile aksiyon dolu dakikalar yaşayacağınız bir motor sürüşüne hazır mısınız?

Oyun otobanda son model bir motosikletin üzerinde geçiyor. Gayeniz ise, mümkün olduğunca hızlı giderek trafikte seyir halinde olan araçların arasında tehlikeli bir şekilde ilerleyerek puan topluyorsunuz. Motorunuzu sürerken otobanda ne kadar çok tehlikeli hareketler yapıp araçlara yakın geçerseniz, ona göre daha da hızınız artmaktadır ve Nitro tankınızı dolup daha da hızlana bilmektesiniz.

Tabi ki bu tehlikeli sürüşte puan almaya çalışırken kaza yapmanız kaçınılmaz bir hale gelmektedir. İşin garibi ise işte burada. Yaptığınız kaza ne kadar büyük olursa ve oyundaki motor sürücünüze ne kadar çok zarar verdirebilirsiniz aldığınız puanlarda ona göre size veriliyor.

Highway Rider Android Apk Motor Yarış Oyunununda motorsikletinizi değiştirebiliyor ve sürücünüzün giysisini kendi zevkinize göre değiştirebiliyorsunuz.

34 kez indirildi