Haberler Google Android

Haberler Google AndroidLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu17 Mb
ÜreticiGoogle LLC
İşletim SistemiAndroid - 5.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Hemen indir (17 Mb)
34 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android İçin Google Haberler

Sürekli güncel Widget’i, son dakika haberleri, manşetteki hikayeleri, yerel haber ve hava durumuna ilişkin size özel kapsamlı ve kişiselleştirilmiş görünümler sunan yeni ve güzel bir Android uygulamasıdır. Başlıklar kısmına bastığınızda Dünya, Türkiye, Ekonomi, Bilim/Teknoloji, Magazin, Spor ve Sağlık gibi başlıkları ayrı kategorilere ayırarak sizlere haberlere daha hızlı bakmanıza olanak sunmaktadır.

Google Haberler Android uygulaması içinde Widget’i aşağıdaki resimdeki gibi yapılandırabilirsiniz. İsterseniz hem hava durumunu hem de haberleri aynı Widget ekranında görebiliyorsunuz. Dilerseniz bunları ayırarak tek tek de ana ekranınıza koyabiliyorsunuz. Bu güzel Android uygulamanın “Türkçe” ve “Ücretsiz” olması da bizler için bir şans diyebiliriz.

Google Haberler, sizin için önemli olan haberler hakkında daha fazla bilgi edinebilmeniz için dünyada olup biteni derleyip düzenleyen ve öne çıkaran bir kişiselleştirilmiş haberler toplayıcısıdır.

İlgi alanlarınızla ilgili son gelişmelerden haberdar olun

• Size Özel sekmesi, tüm favori konular ve kaynaklarınızdaki en çok okunan haberleri tek bir yerde sunar. Bilim, eğlence, moda, spor, finans veya önem verdiğiniz herhangi bir konuya derinlemesine dalın.

34 kez indirildi