Google Play Store Android İndir

Google Play Store Android İndirLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu45 Mb
ÜreticiGoogle LLC
İşletim SistemiAndroid - 5.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Hemen indir (45 Mb)
130 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

“Google Play Store” namı diğer “Google Mağazası”, kendisinin cep telefonları ve tabletler için çıkardığı (kısaca mobil cihazlar) ve devrim sayılacak bir işletim sistemi olan Android için kullanıcıların oyun ve uygulamaları rahat bulabilmeleri yapımcılarında yaptıkları oyun, uygulama ve kitapları ister para karşılığında ister ücretsiz olarak tanıttığı büyük bir sanal mağazadır. Android kullanıcıların mobil cihazlarına güvenilir! bir kaynaktan istedikleri uygulamaları indirip kurmalarını sağlamak gayesi ile Google tarafından hazırlanmış büyük içinde kaybolacağınız tarzda bir mağaza uygulamasıdır. Cep Telefonunuzda ve tabletiniz de kesinlikle olması gereken bir uygulamadır.

Google Store içindeki ayrılmış olan kategoriler içinde binlerce içerikten oluşan mağazada ücretsiz oyun ve uygulamaların yanı sıra ücretli oyunlar ve uygulamalar da bulunmaktadır. Kredi kartı bilginizi girerek söz konusu ücretli içerikleri cihazınıza indirip kurabilirsiniz.

Bu “Google Play Store Apk” uygulaması Google firmasının kendisi tarafından hazırlanmış olup, Mağazaya giriş yapabilmeniz için Gmail hesabıyla etkileşimli bir şekilde çalışmaktadır. Google Play Mağazası üzerinde yer alan ürünlerin hepsine olumlu veya olumsuz yorum yapabilmektesiniz. İndirdiğiniz oyun, uygulama veya kitaplara yıldız vererek indirecek kişilere de bir nebze olsun fikir bırakmış olursunuz.

Aşağıdaki resimlerde kendi telefonumdan aldığım örneklerde görüldüğü gibi uygulamayı açtığınız zaman 1 numaralı resimdeki gibi ana sayfası gelecektir. En üstte yazan Android “UYGULAMALAR”, “OYUNLAR” ve “KİTAPLAR” bölümünden istediğinizi tıklayabilirsiniz. İsterseniz 2 numaralı resim gibi tüm kategorileri alt alta görebilirsiniz.
Uygulama ayrıca kullananlara kolaylık olsun diye arama motoru koymuş, iyi ki koymuş çünkü aradığınızı başka türlü bulmak inanın çok zor. Bunu da 3 numaralı resimdeki gibi ben “Facebook” yazdım. Ve karşıma yine 3 numaralı resimdeki gibi sonuçlar verdi. Aradığım sonucu tıkladığımda karşıma çıkan sayfada 4 numaralı resimde görüldüğü gibi eğer siz de yüklü ise bu resim gibi görünecektir. Yani güncel değil ise “Güncelle” yazısı çıkacaktır. Ayrıca kaldırma işlemini de buradan yapabilmektesiniz. Eğer aradığınız Android ürünü yüklü değil ise 5 veya 6 numaralı resimlerdeki gibi “YÜKLE” yazısını tıklayarak cep telefonunuza veya tablet bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Ve 5 numaralı resimde uygulamanın kendi resimlerini ve videosu varsa bunları görebilmektesiniz. Aynı sayfa da diğer kullanıcıların yorumlarını, indirilme sayısını ve kaç yıldız aldığını gösterir bilgileri görebilmektesiniz.

6 numaralı resim örneğini koymamda ki gaye, aradığınız bir uygulama, uyun veya kitapta sizin bulduğunuza alternatif olsun diye en altta sizlere aradığınıza yakın sonuçlar veren küçük resimleri göreceksiniz. Bunlara bakarak benzer ürünleri de inceleme şansınız olacaktır.

130 kez indirildi

Google Play Store Android İndir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. abdurrahman dedi ki:

  süper bir google play store dir

 2. Harrykeymn dedi ki:

  wonderful website thx…

 3. Michaelkew dedi ki:

  thx for u.

 4. Patrickanype dedi ki:

  Teşekkürlerrr.

 5. Kizzie Mckinlay dedi ki:

  I genuinely enjoy looking at on this web site , it has got good blog posts. “Dream no small dreams. They have no power to stir the souls of men.” by Victor Hugo.