GO Battery Saver &Power Widget Android UygulamasıLisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi8 yıl önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

GO Battery Saver &Power Widget Android Uygulaması

GO Battery Saver & Power Widget Android Uygulaması Androidin kullanıcılarına sunduğu widgetlardan biri de GO Battery Saver &Power Widget uygulaması oldu. Bu yıl kullanıma verilen GO Battery Saver &Power Widget uygulaması, yükleme sayısı ile dünyanın en çok indirilen Android uygulamalarından biri oldu. GO Battery Saver &Power Widget, benzer diğer uygulamaların aksine pil ömrünü de uzatma özelliğine sahiptir. Uygulamanın bu özelliği sayesinde gün içerisinde yana döne şarj aletii arama sorununuzda kalmayacaktır.

GO Battery Saver &Power Widget Android Uygulaması

GO Battery Saver & Power Widget Android Uygulaması

Androidin kullanıcılarına sunduğu widgetlardan biri de GO Battery Saver &Power Widget uygulaması oldu. Bu yıl kullanıma verilen GO Battery Saver &Power Widget uygulaması, yükleme sayısı ile dünyanın en çok indirilen Android uygulamalarından biri oldu.

GO Battery Saver &Power Widget, benzer diğer uygulamaların aksine pil ömrünü de uzatma özelliğine sahiptir. Uygulamanın bu özelliği sayesinde gün içerisinde yana döne şarj aletii arama sorununuzda kalmayacaktır.

GO Battery Saver &Power Widget uygulaması içerisinde akıllı tasarruf modu, güç testi gibi uygulamalar bulunmaktadır. Uygulamayı istediğiniz gibi kişiselleştirme hakkınız da bulunmakta. Android üzerinden indireceğiniz GO Battery Saver &Power Widget uygulaması, telefon ekranınızda kalan pilinizin durumunu görmeniz, de sağlamaktadır.

Uygulama sayesinde wifi, bluetooth gibi uygulamaları kapatmanız halinde ne kadar pil tasarrufu yapacağınızı da öğrenebilirsiniz. Androidden indireceğiniz bu uygulamayı tek bir tıklama ile kolaylıkla açabilir ve kullanbilirsiniz.

Akıllı pil tasarrufu sayesinde şarjı bitmeyen bir akıllı telefona sahip olabileceğiniz gibi, batarya ömrünüzü de iki katına çıkartabilirsiniz.

Android GO Battery Saver &Power Widget uygulamasını indirmek istiyorsanız, Google Play adresini ziyaret edebilirsiniz.

24 kez indirildi
Etiketler: