Eğlenceli Yarışma Trivia Crack 2

Eğlenceli Yarışma Trivia Crack 2LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu155 Mb
Üreticietermax
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 yıl önce
Hemen indir (155 Mb)
21 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Günümüzde insanların oynadığı ve oynarken büyük bir keyif aldığı pek çok oyun mevcuttur. İnsanlar bu oyunlar ile günlük streslerinden uzaklaşıp, zamanlarının keyifli geçmesini sağlamaktadır. Çok fazla oyun kategorisi bulunmaktadır. Böylece kişi, istediği kategorideki oyunları seçip kolayca oynayabilmektedir. Özellikle genel kültürüne güvenenler ve ben tüm soruları rahatlıkla cevaplayabilirim diyenler için oluşturulmuş ve bir zekâ oyunu olan Trivia Crack Türkçe, zekâsına güvenenlerin oynamaktan mutluluk duyduğu bir zekâ oyunudur.

KONULARLA DOLU zeka oyunu Trivia Crack 2 ile zekanı keskinleştir!
En sevdiğin TV programları, filmler, kitaplar, aktörler ve daha fazlası ile ilgili bilgini test et! Zeka testi devam ediyor: klasik kategorilerdeki eğlenceli genel soruları cevapla: Sanat, Bilim, Tarih, Eğlence, Spor ve Coğrafya. Trivia yıldızı olmaya hazır mısın?

Arkadaşlarına ve ailene bir travia yarışmasıyla meydan oku ve ne kadar zeki olduğunu kanıtla! Ne duruyorsun? Bu zeka testinde zekanla hava at.

GERÇEK ZAMANLI OLARAK YARIŞ!
– Gizemli Kapılar aklını başından alacak! Zorlu sorulara doğru cevap vererek geride kalan son yarışmacı olabilir misin? Pek çok TAÇ seni bekliyor!
– Kule Düellosu adrenalin dolu! Rakibinin kategorilerini ele geçir ve onları üst üste yığ! En yüksek kuleyi inşa eden, oyunu kazanır… Bunu başarabilir misin? Haydi oynayalım!

İlk serisi olan Genel Kültürüne Güvenenler İçin Trivia Crack indirmek için tıklayınız.

21 kez indirildi