DynEd Mobil

DynEd MobilLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu19 Mb
ÜreticiDynEd International, Inc.
İşletim SistemiAndroid - 4.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Hemen indir (19 Mb)
44 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

DynEd Mobil İndir

Dyned sistemine kayıtlı bir DynEd öğrencisiyseniz, “DynEd Android” uygulamasını hemen indirebilir ve herzaman heryerde DynEd çalışmaya başlayabilirsiniz.
(Yeni bir DynEd kullanıcısıysanız, DynEd Android uygulamasını buradan indirebilirsiniz. Sonrasında DynEd eğitim ortaklarımız ve sertifikalı eğitmenlerimizle irtibata geçebilmek ve uygulamayı aktive edebilmeniz için bir DynEd kullanım lisansına ihtiyaç duyacaksınız. Lisansınızı http://www.dyned.com.tr/webshop adresinden satın alabilirsiniz.)

DynEd beynin dili nasıl öğrendiği ile ilgili araştırmalardan elde edilen kanıtlanmış teknikleri kullanarak İngilizce dil öğrenimini hızlandırır. Okuma ve yazmadan önce dinleme ve konuşma becerilerinin doğal gelişimine dayanan DynEd uygulaması, öğrenci gelişimini yakından takip ederek, eğitim yazılımlarının ve ilerlemenin zorluk derecesini ve hızını öğrencinin anlama ve ilerleme hızı ile uyumlu olacak şekilde ayarlamakta ve öğrenciye sürekli geribildirim vermektedir.

DynEd Android Özellikleri:

– Her yaşa uygun olarak tasarlanmıştır.
– Analytics: çalışmalarınızı inceleyerek sonuçlarınızı iyileştirmenize yardımcı olan tavsiyelerde bulunur.
– Kayıt ve Geridinleme: konuşma hızınızı, vurgu, entonasyon ve telaffuzunuzu anadili İngilizce olan bir konuşmacı ile kıyaslayın.
– Konuşma Tanıma: otomatikliği, akıcılığı ve uzun dönem hafızayı geliştirmenize yardımcı olur.
– Çevrim Dışı Çalışma Seçeneği: internet bağlantısı olmadan da çalışabilmenizi sağlar.
– Yerleşik Yardım: birçok dilde yardım seçeneği mevcuttur.

Not: Herkesin şikayet ettiği açılmıyorun sebebi Android sürümü olmaktadır. Bunun için yapmanız gereken verilen linkten Android cihazınızın DynEd tarafından desteklenip desteklenmediğini öğrenebilirsiniz. Link: http://www.dyned.com/us/support/androidtroubleshooting/ açılan sayfada ‘Tested Devices’ kısmına basmanız yeterlidir.

44 kez indirildi
Etiketler: ,

DynEd Mobil Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Branden Bengel dedi ki:

    I truly appreciate this post. I’ve been looking everywhere for this! Thank goodness I found it on Bing. You have made my day! Thanks again!