Drag Racing Android Hızlı Yarış Oyunu

Drag Racing Android Hızlı Yarış OyunuLisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu53 Mb
ÜreticiCreative Mobile Games
İşletim SistemiAndroid - 4.4 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Hemen indir (53 Mb)
26 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Android Hızlı Yarış oyunu Drag Racing Apk İndir

Cep telefonunda kaliteli bir araba yarış oyunu apk oyun indir oynamak istemez misiniz? Cevabınız evet ise Android Drag Racing oyunu tam size göre kaliteli ve görselliği harika bir araba yarış oyunudur.

Drag Racing oyununda 50’den fazla lisansa sahip araç bulunmaktadır. Android yüklü cep telefonu ve tabletlerde rahatlıkla oynayabileceğiniz bu güzel oyunda başlangıç çizgisinden bitiş çizgisine kadar bütün marifetlerinizi göstermeniz gerekecek. Çünkü hızlı bir çıkış yapmanız çok önemli ve yol aldıkça devirlere göre vites değiştirmeniz, virajlardaki performansınız gibi pek çok faktör bitiş çizgisine önce varıp yarışı birinci bitirmenize olanak sağlayacaktır.

İsterseniz telefonunuzun ayarlarından “titreşimi” aktif ederek arabanın çarpışma anlarında telefonunuzun titremesini sağlayabilirsiniz. 2011 yılında bu oyun Amerka’da ilk on’da seçilmiştir. Aynı zamanda oyun online olarakta oynanabilmesi ile daha da zevkli hale gelebilmektedir.

Drag Racing, dünya çapında yüz milyondan fazla hayranı ile büyüleyen orijinal nitro yakıtlı yarış oyunudur. Garajınızı benzersiz ve dikkat çekici hale getirecek sınırsız araç özelleştirme seçenekleri vardır. Çevrimiçi olarak diğer oyunculara meydan okuyarak: 1’e 1 yarışın, rakibinizin arabasını sürün veya Pro League’de gerçek zamanlı 10 oyunculu yarışlara katılın.

ÖNEMLİ ÖZELLEŞTİRME:
Benzersiz çıkartmaları ve logoları tasarlanan oyunda bu özellikleri toplayın. Sevgili arabalarınızı yarış başyapıtlarına dönüştürün.
Hayal gücünüz sınır tanımıyor kendi son teknoloji otomobil dış görünüm tasarımınızı yapmak için tüm özelleştirme seçeneklerini birleştirin.

SINIRSIZ DERİNLİK:
Düz bir çizgide yarışmanın kolay olduğunu mu düşünüyorsun? Sınıfınızda kalırken güç ve kavrama arasında doğru dengeyi bulmaya çalışın. Arabanızı ayarlayın ve zafere giden yolu hızlandırın, Daha fazla eğlence için nitröz oksit ekleyin, ancak düğmeye çok erken basmayın! Daha derine inin ve 10 seviyeli otomobil ve yarış kategorisi aracılığıyla değerli milisaniyelerden kurtulmak için vites oranlarını ayarlayın.

REKABETÇİ ÇOK OYUNCULU:
Kendi başınıza yarışmak yeterince eğlenceli olabilir, ancak en büyük zorluk “Çevrimiçi” bölümdedir. Arkadaşlarınıza veya rastgele yarışçılara karşı kafa kafaya gidin, onları kendi arabalarını sürerken yenin veya gerçek zamanlı yarışmalarda aynı anda 9 oyuncuya karşı yarışın. Müzik alışverişi yapmak, strateji tartışmak ve başarılarınızı paylaşmak için bir takıma katılın.

26 kez indirildi