Dosya Yönetim Programı File Commander

Dosya Yönetim Programı File CommanderLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu23 Mb
ÜreticiMobiSystems
İşletim SistemiAndroid - 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 yıl önce
Hemen indir (23 Mb)
45 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

File Commander ile dosyalarınızı oldukça değişik şekillerde kontrol etme imkânına sahipsiniz. Bu uygulamanın sağladığı farklı bağlantı türleri arasında FTP/FTPS ve yerel ağ bağlantısı desteği ile üstelik Sony Xperia aygıtları için uzaktan dosya paylaşımına imkân vermesi gibi avantajları pek çok dosya paylaşım ve yönetim uygulamasından çok daha farklı olduğunu göstermektedir.

Temel olarak pek çok imkânı Android kullanıcılarına sunuyor. Bu imkânlar arasında dosyaların yedeklenmesi, yeniden adlandırılması, taşınması ve kopyalanması gibi klasik işlemlerin yanı sıra, uzaktan Android cihaz içindeki dosyalarınızı herhangi bir sınır olmadan benzer şekilde editleme ve paylaşma yapabilme olanakları bulunuyor.

Herhangi bir dosya uzantısı sınırı yok. Bu sayede düzenlemek istediğiniz müzik, resim yada film dosyası olabilir. Bu uygulama dosya farkı yapmadan uzaktan Android cihaz içi erişimi ve kontrol edebilme imkânını size vermektedir. Uygulamanın sunmuş olduğu bir diğer güzel özellik ise kütüphane özelliği sayesinde aradığınız dosya ne olursa olsun kolayca bulabiliyorsunuz.

Dosyalarınızı nasıl paylaşacağınız ise tamamen size kalmış çünkü herhangi bir sınır yok dilerseniz internet ortamındaki sunucularınız aracılığıyla dilerseniz klasik e-mail yöntemi ile dosyalarınızı insanlar ile paylaşabilirsiniz. Ücretsiz olmasına rağmen bu kadar özelliği kullanıcılarına sunan bu uygulamanın ayrıca ücretli versiyonu da bulunmaktadır. Fakat ücretsiz olarak pek çok işlevi görmekte ve kullanıcılarına mükemmel bir dosya yöneticisi ayrıca paylaşım sistemi sunmaktadır.

45 kez indirildi