Crazy Kitchen Android Eşleştirme Oyunu

Crazy Kitchen Android Eşleştirme OyunuLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu130 Mb
ÜreticiFlyBird Casual Games
İşletim SistemiAndroid - 4.4 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Hemen indir (130 Mb)
25 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Crazy Kitchen: Cooking Game Android Oyunu

Crazy Kitchen, yemek pişirmeyi seven kişilerin severek oynayabileceği harika bir simülasyon oyunudur. “Apk oyun indir” kategorisinde bulunan oyunu kolay bir şekilde indirerek android tabanlı cihazlarınızın tamamında büyük bir keyifle oynayabilirsiniz. Oyunun ilk altı bölümü ücretsiz olarak sunulmuştur. Oyunda daha ileri seviyelere geçmek için ücret ödemeniz gerekiyor. Oldukça keyifli vakitlerin geçirilebileceği oyunda hem yemek yapmanız hem de gelen müşterilere yemek servisi yapmanız gerekiyor. Oyun boyunca ekranda beliren yemekleri eşleştirerek daha fazla müşterinin yemeklerinizi yemesini sağlayabilirsiniz. Ne kadar fazla müşteriye yemek verirseniz oyun içinde kazanmış olduğunuz puanlar da aynı oranda artmaktadır. Yemek için gelen müşterilerin mutluluğu da çok önemlidir. Sizin yemeklerinizden ve servisinizden memnun olan müşteriler devamlılıklarını korurlar ve ileriki bölümlerde yeniden size gelirler.

“Anroid oyun indir” sınıfında bulunan oyunda boş vakitlerinizi eğlenerek geçirebilirsiniz. Oldukça renkli ve keyifli bir mutfağı içinde barındıran oyunda pastalardan, sushiye, burgerlerden keklere kadar çok sayıda yemek ve tatlı pişirebilirsiniz. Tabi bu tarzda olan diğer oyunlar gibi oyunun başlangıcında pişirilen yemekler tavada patates ve yumurtadan ibarettir. Oyunda alınan bazı özellikler sayesinde gücünüzü arttırabilmekte mümkündür. On beş farklı şehirde geçen oyunda toplamda üç yüz bölüm bulunuyor. Tüm bölümlerde müşterileri memnun etmek ve başarı ile bölümleri bitirmek ana amaçtır. Başarılı olunan bölümleri yeniden oynayarak ekstra paralar da kazanabilirsiniz.

Bu şef oyununda, birinci sınıf ve yıldız bir şef gibi hareket edersin. Pişirme çılgınlığı seni yakalar ve sen de çılgınlığın eşiğinde pişirirsin. Farklı ülkelerin mutfaklarında ve farklı tarzlarda çalışıyorsun, çeşitli yiyecekleri pişirmek ve hızlıca yemekleri müşterilere servis etmek için hızlı DOKUN.

Yüksek gerginlikte ve tutarlılıktaki oynanış sana büyüleyici bir tecrübe yaşatır ve zamanını mükemmel gösterişli anlarla doldurur.

Piyasadaki mevcut pişirme oyunlarındaki ayrıntılı işlemleri ve alakasız sistemleri atıp Yüksek Tempolu ve restoran simülasyonu oyununu hazırladık. Farklı restoranlarda işine odaklan, müşterilerinin ve hayranlarının damak tatlarını tatmin et!

KOLAY VE BAĞIMLILIK YAPAN OYNANIŞ

Oyun rahatlatıcı, oynaması çok kolay ancak ustalaşması zor!

* Yemek pişirmek için en doğru malzemeler
* Spesiyal yemek pişirmek için doğru sıralamada pişir

* Yemeği yemek takımının sağ tarafından servis et
* Pişirme hizmetinden para ve ipucu kazan

* Lüks aşçılık için yemek ve mutfak gereçlerini yükselt
* Seviyeleri geçmek için çoklu pişirme hedeflerini tamamla*
* Yeni restoranlar aç ve yeni pişirme yetenekleri öğren
* Nadirlik güçlendirmeleri almak için günlük giriş yap
* Ödül almak için günlük görevleri ve başarıları tamamla

* Heyecan verici kombolar yap ve bonus al

25 kez indirildi
Etiketler: