Çöp Adam Savaşları Stick War: Legacy APK

Çöp Adam Savaşları Stick War: Legacy APKLisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu105 Mb
ÜreticiMax Games Studios
İşletim SistemiAndroid - 4.4 ve üzeri
Eklenme Tarihi1 sene önce
Hemen indir (105 Mb)
1124 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...

Stick War: Legacy İle Savaşa Hazır Olun

Çöp Adam Savaşları Stick War: Legacy APK karakterinin dillere destan savaş sahneleriyle dolu bu oyun, kanlı savaş oyunlarını sevenler için özel olarak tasarlanmıştır. Kılıç, ok ve kalkandan oluşan savaş aletleriyle, şiddetli bir çarpışmaya giriyorsunuz. Apk oyun indir kategorisinin bu en çok tercih edilen oyunu, heyecanı ve mücadeleyi bir araya getiriyor.

Sticker savaşını konu alan bu oyunda, iri cüsseli stickerler de bulunmaktadır. Bu iri cüsseli stickerleri yenmek biraz daha zahmetli. Bu oyun için ‘kan gövdeyi götürüyor’ desek yanlış olmaz. Savaşı iliklerinize kadar hissettirecek bu oyun ile vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Apk kategorisinin bu en çok tercih edilen oyununu hemen indirip oynayabilirsiniz. Çöpten adamların savaşı bu kadar mükemmel kurgulanabilir.

Basit grafik görüntüsüne rağmen, her bir karakterin hareketi özel ayrıntılara sahip. Kılıç ve kan parolası ile oyun arayanlar için iyi bir tercih olabilir. Stickers Wars oyunundaki başrol oyuncumuzun attığı oklar rakibe takla attırmaktadır. Ayrıca 300 Spartalı filmindeki karakterler gibi kalkan ve mızrak kullanmaktadır. Bu oyunda daha çok 300 Spartalı filmindeki askerler örnek alınmıştır.

1124 kez indirildi