Çocuklara Özel YouTube Kids İndir

Çocuklara Özel YouTube Kids İndirLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu80 Mb
ÜreticiGoogle LLC
İşletim SistemiAndroid - 5.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Hemen indir (80 Mb)
38 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Çocuklara özel hazırlanan bir uygulama.

Çocuklara daha güvenli bir ortam sunmak amacıyla tasarlanan YouTube Kids, çocukların yeni içerikleri ve heyecan verici ilgi alanlarını kendi başlarına keşfetmelerini hem daha kolay hem daha eğlenceli hale getirirken ebeveynler ile bakıcıların bu yolculuklarında onlara rehberlik etmesini kolaylaştırır.

Çocuklar için daha güvenli bir dijital deneyim.

YouTube Kids, çocukların ilgi alanlarını online videolardan keşfedeceği daha güvenli ve daha basit bir ortam sağlayacak şekilde tasarlandı.

YouTube Kids’de sunulan videoların ailelere uygun içerikler olması için çok çalışıyoruz. Topluluğumuzu korumak için mühendislik ekibimizin oluşturduğu otomatik filtrelerden, gerçek kişiler tarafından yapılan incelemelerden ve ebeveynlerden aldığımız geri bildirimlerden yararlanıyoruz. Güvenlik önlemlerimizi geliştirmek ve ebeveynlerin ailelerine uygun bir deneyim sunmalarına yardımcı olacak daha fazla özellik eklemek için sürekli çalışıyoruz. Ancak tüm videolar manuel olarak tek tek incelenmemiştir. Gözümüzden kaçmış olan uygunsuz içerikler bulursanız bunları bildirerek hızla incelenmelerini sağlayabilirsiniz. Böylece, uygulamayı herkes için daha iyi hale getirebilirsiniz.

Aileniz için ipuçları ve araçlar.

Her aile birbirinden farklıdır. Çocuklarınızın izleyebileceği içerikleri seçme, ekran başında kalma sürelerini sınırlama ve videoları engelleme gibi, çocuklarınızın uygulamadaki deneyimini özelleştirmeye yönelik araçlarla ilgili bilgi edinin. Sağlıklı dijital alışkanlıklar geliştirmeleri için çocuklarınızla birlikte çalışmanıza yardımcı olacak kaynaklar da bulabilirsiniz.

Çocukların farklı ilgi alanlarına hitap eden her türden video.

Aileler için uygun çeşitli konularda videolardan oluşan kitaplığımız, çocuğunuzun yaratıcılığını ve oyun oynama becerilerini tetikler. Çocuklarınız en sevdikleri programlar ve müzik videolarından, yanardağ deneyi (ve hatta slime ;-)) yapmayı öğreten videolara kadar her şeyi burada bulabilir.

38 kez indirildi