Strateji Oyunları

Clash of Clans Savunma Oyunu

Telefona Klan Savaşları Oyununu İndir

Eskiden bilgisayarlarımızda oynadığımız strateji oyunları vardı. Oynarken kendimizden geçtiğimiz, oyunda yarattığımız karakter değilde biz oyunun içine girmişiz gibi olabildiğince kafa patlatırdık. Eskiden gece yarısı saat kurup kalkan mı dersiniz, gittiği yerde oyununa bakmak için internet cafe mi arayan dersiniz. İleri derecede oyun hastaları vardı. Şimdi Android Oyunlar çıktı ve nereye gidersek gidelim, nerede olursak olalım hep elimizin altında.

Yukarda yazdığım gibi Klan savaşları oyunu yani Clash of Clans’ta işte bu tarzda yapılmış harika bir Android oyundur!

Klana karşı klan savaşlarında düşman klanları yerle bir et. Klanını zafere taşı! Clash of Clans destansı bir savaş stratejisi oyunudur. Köyünü inşa et, askerlerini eğit ve milyonlarca diğer oyuncu ile çevrimiçi oyna!

Uzun süredir beklenen Clash of Clans strateji oyunu, resmi olarak Android dünyasına tabletlere ve telefonları darmadağın edecek gibi görünüyor. Clash of Clans oyununu ücretsiz oyunmak için aşağıdaki “apk indir” dosyasını indirerek hemen başlayabilirsiniz!

LÜTFEN DİKKAT! Clash Of Clans tamamıyla ücretsiz bir oyundur, ancak oyun içi bazı öğeler gerçek parayla satın alınabilir. Ayrıca Hizmet Koşullarımıza ve Gizlilik Politikamıza göre Clash of Clans uygulamasını oynamak veya indirebilmek için en az 13 yaşında olmanız gerekmektedir.

Clash of Clans stratejik planlama ve rekabetçi hızlı muharebe karışımı bağımlılık yapan bir oyundur. Barbarlar, Savaşçı Sihirbazlar, Ejderhalar ve diğer güçlü dövüşçülerden oluşan bir ordu kurun. Bir oyuncu klanına katılarak yükselin veya Dünyanın sahibi olmak için kendi Klanınızı oluşturun. Goblinleri püskürtmek işin ilk adımı – görevin klanın diğer hepsinin mutlak hakimi oluncaya kadar devam edecek!

Clash of Clans yapımcısı olan ve kaliteli oyunlara imza atan Supercell şimdi de yeni bir Android strateji oyunu olan Boom Beach apk ile karşınızda. Çok kaliteli olan bu oyunu denemenizi tavsiye ederiz.

Clash of Clans Özellikler:

– Ücretsiz oyun
– Köyünü yenilmez bir kaleye dönüştürme
– Tüm dünyadan oyuncularla çarpışma ve onların Zafer Puanlarını alma
– En büyük Klanı kurmak üzere diğer oyuncularla birleşme
– Destansı Klan Savaşlarında rakip Klanlarla dövüş
– Birden fazla seviye yükseltmesi olan 15 benzersiz birim
– Köyünü Top, Kule, Havan, Bomba, Tuzak ve Duvarlarla koruma
– Tüm dünyada destanlar yaratarak Goblin Kralına karşı sefere çıkma

Not: Oynamak için internet bağlantısı gereklidir.

Clash-of-Clans.apk

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu