Boom Beach Strateji Oyunu Android

Boom Beach Strateji Oyunu AndroidLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu130 Mb
ÜreticiSupercell
İşletim SistemiAndroid - 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Hemen indir (130 Mb)
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Boom Beach oldukça popüler bir strateji oyunu olan Clash of Clans‘ın yapımcısı Supercell tarafından geliştirilmiş bir başka kaliteli Android strateji oyunudur.

Android yüklü cihazlar için yeni çıkan bu harika strateji apk oyununu ücretsiz olarak oynayabileceksiniz. Boom Beach’te Blackguard adlı şeytani düşman ile heyecan dolu bir savaşa giriyoruz. Bu mücadelede keşif güçlerini düşman tarafından işgal edilmiş birbirinden güzel tropikal cennet adalarına gönderiyoruz ve ilk önce karaya çıktığımız kumsallarda çarpışarak bütün adayı ele geçirmeye çalışıyoruz. Adaların hakimiyeti için başlattığımız savaşlarda köleleri serbest bırakarak destek alabiliyoruz. Bunun yanında adayı keşfederek bize gizemli güçler sağlayacak sırları ortaya çıkarabiliyoruz ve düşmanımızın karşısında avantaj elde edebiliyoruz. Clash of Clans oyununu oynayanlar bu oyunda fazla zorlanmadan çabuk adapte olabilirler. Ayrıca oyun gerçekten çok harika.

Boom Beach çoklu oyuncu desteğiyle oyunu daha da eğlenceli hale getiriyor. Oyunda bizim gibi oyunu oynayan binlerce oyuncuyla savaşarak üslerini istila edebiliyoruz ve eğlenceyi katlayabiliyoruz.

Boom Beach güzel grafikleri, mizahi yapısı, eğlenceli oynanışı ve diğer oyuncularla savaşabilmemize imkan vermesiyle bizlere kaliteli bir içerik sunuyor.

 

14 kez indirildi