Genel

Badoo – Yeni İnsanlarla Tanışma Android

Badoo - Yeni İnsanlarla Tanışma Android

Mobil cihazlarda kullanılan Badoo yeni insanlarla tanışabildiğin sosyal bir ağdır! Ücretsizdir ve Türkçe olması sebebi ile kullanımı çok kolaydır. Size yakın veya uzak fark etmez, hemen etrafından yeni birilerini bulmak için indir ve kur. Badoo’nun Misyonu insanların bulundukları bölgede veya herhangi bir yer farketmeksizin dünyanın en kolay, en hızlı ve en eğlenceli bir şekilde tanışmalarını sağlamaktır. Badoo dünyanın en büyük ve en hızlı gelişen ve hergün milyonarca insanın olduğu ve hergün binlerce insanın katıldığı en büyük sosyal ağdır. Badoo kullanıcıları için yeni özellikler ve eğlenceli oyunlar geliştirmeye devam ediyor. Yeni biriyle yemeğe mi çıkmak istiyorsun? Aynı gece klubünde kimler takılıyor bi bak bakalım! Yada sadece etrafından biriyle sohbet et! Hadi hemen Badoo’yu dene!

Badoo - Yeni İnsanlarla Tanışma Android

Yeni İnsanlarla Tanışma Uygulaması Badoo İndir

Mobil cihazlarda kullanılan Badoo yeni insanlarla tanışabildiğin sosyal bir ağdır!

210 milyonu geçen kullanıcısıyla Badoo; sohbet etmek için, arkadaşlık kurmak için, ilgi alanlarınızı paylaşmak için ve hatta yeni bir sevgili bulmak için mükemmel bir uygulamadır!

Ücretsizdir ve Türkçe olması sebebi ile kullanımı çok kolaydır. Size yakın veya uzak fark etmez, hemen etrafından yeni birilerini bulmak için indir ve kur. Badoo’nun Misyonu insanların bulundukları bölgede veya herhangi bir yer farketmeksizin dünyanın en kolay, en hızlı ve en eğlenceli bir şekilde tanışmalarını sağlamaktır. Badoo dünyanın en büyük ve en hızlı gelişen ve hergün milyonarca insanın olduğu ve hergün binlerce insanın katıldığı en büyük sosyal ağdır.

Badoo kullanıcıları için yeni özellikler ve eğlenceli oyunlar geliştirmeye devam ediyor. Yeni biriyle yemeğe mi çıkmak istiyorsun? Aynı gece klubünde kimler takılıyor bi bak bakalım! Yada sadece etrafından biriyle sohbet et! Hadi hemen Badoo’yu dene!

Badoo Android uygulaması Amerika, İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya ve Kanada’da en iyi 10 uygulama arasında yer almaktadır.

Badoo Özellikler:

– Hergün 100,000 yeni kullanıcı

– %100 Güvenli, %100 yerel

– Sana yakın erkek ve bayanlarla tanış. Sohbet et, buluş – sana kalmış

– Android ve bilgisayarında Badoo’yu kullan

– 180 ülkede 20’den fazla dil seçeneğiyle yeni insanlarla tanış

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu