Army Men Strike APK

Army Men Strike APKLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu155 Mb
ÜreticiVolcano Force
İşletim SistemiAndroid - 4.2 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 yıl önce
Hemen indir (155 Mb)
126 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Oyuncak Dünyasında Savaş Oyunu Army Men Strike APK

Army Men Strike oyunu oyuncaklar dünyasındaki bir komutanın kendine oyuncak askerler eğiterek onları savaşa sokması ile oynanan zevkli bir oyundur. Kişi oyundaki oyuncakları toplayarak kendine karargah inşa edebilir veya oyuncak askerleri eğiterek oyuncu krallığını ilan edebilir.

Oyuncak Askerlerle SavaŞ

Army Men Strike oyununda karakterler oyun içindeki oyuncakları bir araya getirerek kendi imparatorluğunu her yere inşa edebilir. Oyunda kişi oyuncaklarla tank, topçu, nişancılar, özel silahlar ve çeşitli savaş araçlarını oyuncaklarla üretebilir ve oyuncak dünyasında savaşa başlayabilir. Kişi oyuncaklar kurduğu ordu ve askerler sayesinde haritadaki birçok bölgeyi kendi topraklarına katıp sınırlarını genişletebilir. Oyuncu bunu yaparken strateji uygulayarak savaşı kolay bir şekilde kazanabilir.

Oyunu küresel oyuncularla bir arada oynama ihtimali de oyuncuların oyundan daha fazla zevk almasını sağlar. Kişi tanımadığı rakipleri ile savaşarak onar yenmenin tadını çıkarabilir. Oyuncu küresel sunucu sayesinde dünyanın farklı yerindeki kişilerle savaş ortamlarında karşılaşabilir ve onları yenerek sınırlarını genişletebilir. Bu güzel savaş oyununu oynamak için Apk oyun indir seçeneği üzerinden bu zevkli savaş oyunu oynanabilir.

 

126 kez indirildi