Android Uzay Savaş Oyunu Galaxy Legend

Android Uzay Savaş Oyunu Galaxy LegendLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu78 Mb
ÜreticiTap4fun Corp., Ltd.
İşletim SistemiAndroid - 4.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Hemen indir (78 Mb)
119 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Galaxy Legend Efsanesi Başlıyor

Bu oyun Android oyun grupları içinde stratejik uzay savaş oyunudur. Oyunda takımlar kurulur ve her takım bir diğerinden daha üstün gelmek için puan toplamak zorundadır. Oyun ilerledikçe bölümler daha da zorlaşır.

Oyunun zorluk seviyesine göre, oyunu oynayacak kişiler oyun içinde bir strateji kurması gerekir. Bazı görevler diğer görevlerden daha karışık olduğu için bu durum oyun ilerledikçe aşılacaktır.
Takımdaki karakterler bir diğerinden daha güçlü olabilir ya da daha güçsüz olabilir, bunun için karakterin mutlaka iyi seçilmiş olması gerekir. Bu karakterleri güçlendirmek için oyun bölümlerine geçerken yüksek puanla bitirilmesi gerekmektedir. Puanlar toplandıkça oyundaki kariyer daha artmaktadır.

Oyunu indirmek için apk oyun indir kullanarak tablet ya da telefona indirilebilir, ayrıca bu oyunu cihazımızın harici belleğine taşıyabiliriz. Bunu yaparken cihazımızın oyun ile ilgili uygulama yöneticisinden sd karta taşı bölümünü kullanarak taşıyabiliriz.

Bölümleri geçtikçe cihazda biriken dosyalar bu bölüme aktarılacaktır. Kullanıcı tarafından oyun yanlışlıkla kaldırılsa bile, oyunun dosyasından tekrar kariyere dönülebilmektedir.
Android oyun indir bölümlerle ilgili resimler gösterir. Bu oyunda karakterleri daha da geliştirmek için, oyunda gizli olan bonusları ve bonus görevlerin yapılması gerekmektedir.
Oyunda kurulan istasyon aynı zamanda oyuncunun kalesidir ve onu korumak için iyi savunma yapması gerekmektedir. Online diğer kullanıcılar oyuncuya saldırdıkça yapılacak strateji uzay istasyonunuzu koruyacaktır ve bu da oyuncuya ek puan kazandıracaktır.

Diğer kullanıcılar oyundaki tecrübenizi görerek daha başka stratejik saldırılar düzenleyecek olduğundan bunlara hazırlıklı olmak gerekir. Önemli olan bu oyunda kurduğunuz kariyeri devamlı korumak, diğer oyuncuların uzay istasyonlarını ele geçirmek ve oyundaki puanı arttırmaktır.

Galaxy Legend Özellikler:

✔ Galaktik bir savaş alanında tek ve çok oyunculu boyutlarla bir strateji RPG oyunu

✔ Çarpıcı galaksi görüntüleri sunan en ileri arabirim

✔  Her biri eşsiz savaş tarzına sahip 100’lerce büyük donanmayı toplar

✔ Stratejik savaşları çok sayıda farklı donanma düzenek ve beceri kombinasyonlarıyla koordine et.

✔ Pvp arenasında safları yükselt, haftalık turnuvada dünya çapındaki oyunculara savaş aç

✔ Çok sayıda yükseltme ve yetenekle donanmanı dönüştür

✔ 100’lerce görev al, heyecan verici bir hikayede maceranı sürdür.

Pandora’nın Kümesi, Kaos Gökcismi, solucan deliği, evreni fethet, keşfedebileceğin bir sürü eğlenceli içerik ve etkinlik.

119 kez indirildi