Android Top Eleven – Futbol Menajeri Oyunu

Android Top Eleven – Futbol Menajeri OyunuLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu123 Mb
ÜreticiNordeus
İşletim SistemiAndroid - 4.4 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Hemen indir (123 Mb)
42 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android Top Eleven Futbol Menajerlik oyunu milyonlarca seveni ile asıl amacı ligin zirvesinde olmak ve kupayı evinize getirmektir. Oyunda kendine ait kuralları olan 3 tür rekabet vardır; Lig, Şampiyonlar Ligi ve Kupa.

Her takım lig pozisyonu ne olursa olsun, Lig‘de olmaya hak kazanır. Her Lig, 14 takımdan oluşur ve bu takımlar, 28 gün boyunca rekabet ederler. Sezonun her günü Lig maçı oynanır yalnız ilk 2 gün oynanan maçlar sezon öncesi maçlar olarak kabul edilir. Bu aynı zamanda hazırlık maçları yapmak ve takımınızın gelecekteki zorlu şartlara hazırlamak için harika bir fırsattır.

Ligi 7. ya da daha yüksek seviyesinde tamamlayan takımlar, bir menajer seviyesi daha kazanırlar ve daha kaliteli bir lige geçerler. İlk 4′e giren takımlar, bir sonraki sezonun Şampiyonlar Ligi için hak kazanırlar.

Şampiyonlar Ligi, ligen biraz daha farklı, prestijli bir rekabettir. Sezon başında 4 takımlık 8 gruptan oluşur. Her grubun en iyi 2 takımı bir sonraki seviyeye çıkma hakkı kazanır. Burda, takımlar maçların hem ev sahibi olurlar hem de deplasmana çıkarlar. Kazanan takım bir seviye ilerlerken, kaybeden takım yarışmadan elenir. En sona kalan takım tabii ki kupanın sahibi olur. Şampiyonlar ligi maçları her iki günde bir oynanır ve ödüller her maçtan sonra verilir. Birinci seviye dışında her seviye için Şampiyonlar ligi vardır ve sadece aynı seviyedeki ( ya da yakın) takımlar karşılaşırlar.

Kupa ise çoğunluğu takımının kalitesine yakın, farklı seviyelerden 128 takımla yapılan bir nakavt turnuvasıdır. Her berabere kaldığınızda, final maçı hariç, o maç deplasman gol, ekstra zaman ve penaltılarla tekrar oynanır. Kupa, 7 turdan oluşur, 3 adet eleme turu, en iyi 16, çeyrek final, yarı final ve final. Kazanmak için toplam 13 maç! Top Eleven oynayan her menajer otomatik olarak Kupa için yarışırlar.

 

42 kez indirildi