Android Şehir Kurma Oyunu SimCity Build

Android Şehir Kurma Oyunu SimCity BuildLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu140 Mb
ÜreticiELECTRONIC ARTS
İşletim SistemiAndroid - 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Hemen indir (140 Mb)
26 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SimCity BuildIt Android Şehir Kurma Oyunu

ELECTRONIC ARTS’tan SimCity BuildIt Android oyunu, kullanıcılarına kendi şehirlerini geceli gündüzlü inşa etme imkanı sağlayan ve yaptıkları yapıtları yönetme imkanı veren bir Android tabanlı cep simülasyon oyunudur.

Bilgisayarlarımızda oynadığımız The Sims oyununu nasıl artık cep telefonumuzda oynabiliyorsak, EA Mobile tarafından yeni yapılan SimCity BuildIt APK oyununu Android tabanlı cep telefonu veya tabletlerde ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bu oyunda diğer büyük oyunlar gibi oyun içi satın alma materyalleri sunmaktadır.

SimCity oyununda macera kendi harika şehrinizi kurarak başlamaktadır. Şehir denince aklına gelen bu oyunda da gelsin. Çünkü herşey gelişigüzel bina inşa etmek ile olmamaktadır. Yapılan binalar vatandaşların ihtiyaçlarını karşılaması gerekmektedir. Örnek olarak; yangın çıkar ise itfaiye binanız olsun ki yangına müdahale edebilesiniz, şehrinizi pisliklerden arındırmak için çöpleri düzenli olacak şekilde temizlemelisiniz. Yani kısaca yaşadığınız bir köy, ksaba, şehir nasıl işliyor ise bu oyunda da aynı mantık yürüt melisiniz. Bu mantığı kullanarak yaptığınız şehirde herşey yolunda gider ise insanlar size düzenli olarak vergilerini öderler. Sizde bu sayede dilediğiniz gibi hayalinizde şehri kurabilirsiniz.

HOŞ GELDİNİZ, BAŞKAN! Sizi aramızda görmekten dolayı çok mutluyuz. İlk işiniz – vatandaşların taşınmak için can attığı size ait, muhteşem ve benzersiz bir şehir kurun. Ama unutmayın, şehriniz büyüdükçe vatandaşlarınızın ihtiyaçları artar. Bu, mobil için yeniden tasarlanmış yepyeni bir SimCity oyunu!

ŞEHRİNİZİ İNŞA EDİN

Sayısız bina ve canlı, 3D grafiklerle bu oyun mobil dünyasındaki en gerçekçi şehir kurma oyunudur. Vergilerin akması ve şehrinizin büyümesi için binaları stratejik olarak yerleştirin. Şehrinizi mobil olarak hem çevrimiçi hem çevrimdışında yönetirken tutun, yakınlaştırın ve 360 derece döndürün.

GÜCÜNÜZÜ ESNEK KULLANIN

Kaynak yaratın ve onları arkadaşlarınızla ve diğer şehirlerle takas edin. Big Ben ve Zafer Takı gibi özel binaların kilitlerini açın veya doğal (ve o kadar da doğal olmayan) felaketler yaratın!

VATANDAŞLARINIZI MUTLU EDİN

Trafik, yangın ve kirlilik gibi gerçek şehir sorunlarını çözün. Vatandaşlarınızın ihtiyaçlarını karşılamak için elektrik ve eğlence gibi hizmetleri dengeleyin. Şehrinizi uzmanlaştırmak ve toplumunuzu şekillendirmek için eğlenceli görevleri tamamlayın.
Şehrinizin gece gündüz canlanmasını izleyin!

26 kez indirildi