Araç Park Etme Oyunları

Android Park Etme Oyunu (Parking Mania)

Telefona Park Etme Oyunu İndir

Android cep telefonlarında veya tabletlerde araba park etme oyunu sevenler için çok ideal oyundur. Parking Mania Android oyununda APK uzantılı dosyasını indirip kurduğunuz zaman araba park etme simülatörü oyununda gerçek bir sürüş zevkini yaşayacaksınız.

Park etme Android oyununda cep telefonunuzun ekranında sağ alt köşesinde ileri ve geri pedalı ve sol alt köşesinde ise sağa sola yön verebilmeniz için direksiyon simidi bulunmaktadır. İlk etapta direksiyon ve pedalı kullanmak biraz zorlasa da bir kaç oyun geçtikten sonra eliniz alışmaktadır.

Bu APK uzantılı park etme oyununda sadece size verilen görevler ile sınırlı değildir. Yoğun trafikte verilen görevleri yapabilmeniz durumunda size ekstra bonuslar verilmektedir.

Oyunda size sadece küçük araçlar yani arabalara verilmiyor, jeep, kamyonet, kamyon ve tır gibi farklı türde ve büyüklükte verilerek oyunda sizleri zorlu mekanlar beklemektedir. Bu mekanlarda yollar karlı, tozlu, kumlu veya güzel bir asfalt olabilmektedir. Hadi bu zevkli oyunu oynamak için daha ne duruyorsunuz.

Parking-Mania.apk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu